silentname

Hoci nám "#Like" dá asi odpoveď na všetky otázky, ktoré sme počas sledovania mali, tak predsa len sa nedá povedať, že by film naplno využil svoj potenciál. Reálne to síce nie je žiadny blockbuster, no ak niečo chcel trošku dopracovať, tak scenár. Postavy sú podľa mňa dobré, herci s nimi dokonca vedia celkom dobre pracovať, no zvrat, ktorý sa na konci preukáže je tak trošku predvídateľný. Dáva to síce príbehu nejaký finiš, no mám pocit, že záver prišiel len preto, aby film konečne nejako skončil. A reálne zločin ostane naďalej nepotrestaný. Téma filmu je dobrá, má miestami celkom slušnú atmosféru, no budete mať po A) pocit, že ste to už videli niekedy spracované lepšie a po B) nedočkáte sa nejakého reálneho zadosťučinenia, ktoré by podľa mňa tento film potreboval. Dokonca ani skrz dialógy sa nedozvieme niečo, čo by nejakým spôsobom spracovalo ten "veľký" zvrat poriadne. A to bolo podľa mňa treba. Ak už ste sa rozhodli ísť touto cestou, tak ste mali aspoň dať ľuďom to, čo chceli. Bolo by to uspokojivejšie. Na jedno pozretie v pohode, ale nič viac by som k tomu nepridával. Hodnotenie: C+ ()