Shoky a Morthy sú kamaráti od školy a zároveň YouTuberi s dobre našliapnutou kariérou. Morthyho však už ich detinské pranky prestávajú baviť, tiež vďaka vplyvu jeho priateľky, ambicióznej influencerky Sáry. Keď posledné video chalanov zožne na sieťach vlnu kritiky, ich kanál prestane zarábať a vyslúžia si za neho verejne prospešné práce, vyzerá to na ich definitívny rozchod. Jedinou šancou, ako si napraviť youtuberskú povesť, je spoločný plán na "poslednú veľkú akciu". Shoky, Morthy, Sára, svojrázna lovkyňa duchov Lucia a predajca vysávačov (a neúspešný YouTuber) Radomil sa vydávajú po diaľnici D1 na divokú jazdu ústrety objasnenia záhady Deviatich krížov. (Magic Box)

milbelQ odpad!

Ak Slovenka alebo Slovák sa nechcete pozvracať pri sledovaní tohto sprostého filmu v ktorom Česká herečka Andrea Daňková rozpráva po slovensky tak to nerobte.  Tento film som s veľkým sebazaprením sledoval si 35 minút. Už niekoľko rokov si všímam CZ filmových tvorcov ako do filmov vsunú niečo proti Slovensku, proste CZ nenávisť vždy a všade. ()

Endurion odpad!

Film o dvou tragédech, co se 100 minut chovaj jak kokoti a řeší přitom nějakou paranormální píčovinu, aby měli hodně views. Nad tim, jak je tahle "komedie" úspěšná, zůstává rozum stát. Je tu spousta momentů, kde jsem si říkal "tohle asi mělo bejt vtipný", ale jedinej moment, u kterýho jsem se aspoň na chvilku pousmál, byl ten, kde Magnusek žere dort, co vypadá jak hovno. To je prosím vrchol humoru, co najdete ve filmu Shoky a Morty. Chlap žere hovno, haha. Čas ztracenej sledováním tohohle filmu mi už nikdo nevrátí, tak aspoň příště prosím zkusme natočit komedii, co má vyšší ambice, než nás krmit hovnama. ()

Holly_Molly

Jeden z nejoriginálnějších českých filmů, co jsem měl tu čest vidět! Chceš Buddy komedii říznutou road movie? Je to tam. Chceš crazy komedii říznutou slasher hororem? Žádnej problém! Špetka romantiky + rejpání do Youtuberů (za přispění některých velkých jmen z onoho rybníčku)? No problemo..Film lítá z jednoho žánru do dalšího, v průběhu se to celkem nečekaně zvrhne a celý je to neskutečná prdel co nenudí ani chvilku! <3 ()

TakzvaneSam0

Zajímavý snímek dvou kamarádů "influencerů". Záhada devíti křížů podle skutečné události zakomponována do filmu 👍 Štáfek i Kozub hráli opravdu skvěle a krve taky nechybělo. Magnusek hubený jako Radomil Kovář také skvěle, určitě zkusím jak si vyrobit domácí chutné hovno.. Zajímavé ⭐⭐⭐ ()

Hajkovna odpad!

Poté, co jsem shlédl Tři tygry, jsem si myslel, že už to nebude moct byt horší. Naši mladí čeští filmaři nové vlny však odhalili svůj talent a ukázali světu, že to může být ještě nudnější, hůř sestříhané a amatérské. Holt jak to k našemu národu patří, uděláme, co potřebujem, zbytek nějak odflákat. Ale i když tenhle proces funguje v kancelářích, na České poště nebo při vyplňování žádosti o sociální dávky, radši bych se tomu vyhnul u filmového natáčení. ()

Joachim36

Wow, Andy Fehu dokázal navázat na dobře odvedenou práci předchozího snímku a předvedl v našem českém rybníčku kus vysoce kvalitní práce s opravdu dobrými nápady. Ju, kéž by se toto povedlo Martymu Pohlovi. Už teď se opravdu těším na další Andyho počin. ()

Sa.sa

No asi takto není to špatný film, ale na druhou stranu to není můj šálek kávy... Slušně natočený a tak nějak funguje ta sračka jménem youtubeři a influenceři... 😢😢😢 Jinak ta scéna s hovnem je všeříkající...! ()

kjama

Takový Shaun of the Death po našem, nebo nové Choking Hazard... Horor říznutý komedií, to je přesně to, co chcete. Úplně cítíte tu energii mezi Štáfkem a Kozubem a byť Kozuba léta považujete za komediálního guru, zde přemýšlíte, zda tento titul nepřisoudit (i) Štáfkovi :). Někdy se bojím, zda oni nerežírovali spíše Andyho. Výkon Magnuska a Babišové vás rozhodně donutí zjistit si o jejich práci více (vás, mě ne, já je sleduji déle). Protože jsem viděla v předpremiéře, nesmím prozrazovat, ale... Trochu si odpočinete od nekorektního humoru Třech tygrů (jasně, že něco snesu, ale...), tentokrát se jedná o humor nenáročný. Nevěsty běhají jako laň, kuchaři se modlí, aby jim neutekla, a ruky lítají zleva doprava. Věřím tedy, že právě proto si film pustím několikrát za sebou, až k tomu budu mít příležitost a legální možnost. Úplně se hodí na oblíbené scény a hlášky. A to i přesto, že někdy je to (diskuze promine, ostatní tuší) o hovně. ()

wooloong

Štáfek s Kozubem jako youtubeři nemají chybu a Magnusek je prostě sladkej. Spousta dobrých hlášek, gagů, a pak přijde finále, a najednou to sepne nejenom těm lovcům hustejch záběrů a stotisíců lajků. Za mě hodně dobrý. ()

majakmp3

Zajímavé, neotřelé a občas i vtipné. Trochu mi to připomínalo snímek The Blair Witch Project. Také kvituji obsazení, že to zkrátka není ta samá partička, kterou vidíme ve většině českých filmů z poslední dekády.  Děkuji. ()

danbalada19

Výborná Česká komedie, ze začátku hodně taková parodie na YouTuberství, je tam taky taková parodie na horor či paranormal, a na konci to jako horor působí. Vynikající práce, Kozub a Štáfek k sobě ladí, příběh je zajímavý. Doporučuji. ()

corwin78

Film baví, skutečně a kupodivu na tom nemá největší podíl výborný Štěpán Kozub, ale pohublý Tomáš Magnusek. Je to strašný kokot, ale je vidět, že ho to baví ;-) Když ve svém karavanu pustil Nedvědy, tak šlo kino do kolen. Také mě dostalo, že jsem celou dobu čekal duchařinu a vyšlo z toho úplně něco jiného. Palec nahoru a klidně bych zvládl i nějaké pokračování. ()

Svobykulus

Ale tohle se povedlo. Konecne se natocilo neco jinyho nez VKV…a melo to i pribeh. Radomil nejlepsi ale slovenska vsuvka se moc nepovedla. Na ceskou scenu velmi povedeny. ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD