Doktorka Fosterová má život pod kontrolou. Je úspešnou a rešpektovanou lekárkou vo svojom mestečku. Je to žena, ktorej ľudia dôverujú a je milujúcou manželkou a matkou. Lenže bezproblémový život sa jej náhle vymkne spod kontroly. Dôvodom je, že svojho muža začne podozrievať z nevery a rozhodne sa, že odhalí pravdu. Jej pátranie začína spôsobovať v jej živote a v živote jej pacientov, priateľov a rodiny chaos. (STV)

Recenzie používateľa Malarkey k tomuto seriálu (2)

Season 1 (2015) (S01)

Rozklad manželství po manželově nevěře v přímém přenosu. Pět hodin v pěti dílech jsem vůbec nedýchal. Angličani s, pro mě neznámou, Suranne Jones, perfektně vykonstruovali ženské emoce poté, co zjistí, že její manžel jí zahejbá. Týden, co týden jsem se těšil na další díl, jako dlouho na nic jiného. K tomu krásné britsky propršené prostředí, moře, nezaměnitelná atmosféra, melancholie. Jo, tohle mi zatraceně sedlo. Doktorka Fosterová je skvělá ženská, komu víc přát štěstí, než jí? A ten závěr? To byl emocionální masakr v přímém přenosu. Jsem dost zvědavý, s čím přijdou v druhé sérii. Takhle před jejím začátkem to na mě působí zbytečně, ale uvidíme. ()

Season 2 (2017) (S02)

Určitě nebudu jedinej, který bude tvrdit, že druhá série už je naprosto zbytečná. Angláni měli zůstat u první - pojmout to jako mini sérii - a dál se tím nezabývat. Rozklad jednoho manželství je určitě zajímavější, než psycho, které rozjíždí scénáristi v sérii druhé. Za projektem nicméně pořád stojí solidní filmařští borci, protože i přesto, že druhá série byla z ranku psychologického šílenství, tak musím říct, že jsem se díl za dílem neskutečně těšil a čekal, co se v okolí života doktorky Fosterové stane. A musím říct, že díl za dílem jsem nevěřil, co se děje. Zatímco tedy první série působí hodně realisticky, druhá série je regulérní scénáristický paskvil, ale paskvil alespoň zábavný. ()