PKD

Pokud by to byli Přátelé, tak by se to jmenovalo...The One where Nothing Happens. Ta 3.hvězdice jest samoz. za Tallinn (dejte jí ten spin-off, aspoň by se tak ospravedlnila/zdůvodnila existence tohoto experimentu, stejně jako si svou zdůvodnila DSC, Pikem a spol. a pak vesele vysmahla do 32.st.) která vytáhne na konci onu ´´propisku´´ kterou jsem v min. díle, postrádal. Mínus za Spinera, který mě absolutně nebaví/nezajímá, včetně jeho dcery, který nápadně;) připomíná tu pipku z 1.s. a jehož postava je pro mě totálně k.... U Borgské quálovny jsem si konečně uvědomil, že je těžce Gigerovská a to cením. Jinak nikdo (jaký šok) tu nemá skoro co hráti (co taky chcete od scénáristek Zoufalých Manželek a MacGyvera 2020, což jsou bezesporu veledíla našeho věku, byť té 1. z nich se předchozí díl docela povedl) a dědeček hříbeček tu občas vysype nějaké to ´´moudro´´ aby jsme nezapoměli, že je to tv s. o něm a o jeho předcích, bez kterých by se zřejmě lidstvo nedostalo dodnes ani z jeskyní a mám silný dojem, že ve 3.s. udělají z Pikrda rovnou Q, který vytvoří nový vesmír, plný Picardů, nebo tak. A kdo nesnáší Juratiovou, tak po tomto díle se pro vás satanžel asi máloco změní. Mě jest celkem volná, takže nevadí. Pěveckou vložku jsem v klidu přetočil, stejně jako bezduché (jak jinak) žvásty seschlé krasavy Raffi, která měla navždy zůstati v Law & Order.    ()

JLo odpad!

Pamätáte si tu scénu na konci Poslednej Krížovej Výpravy, kde sa nácek rozpadol na prach? Ja dúfam že také niečo sa stane Agnes. A potom hneď tvorcom týchto pseudopsychologických sračiek čvachtajúcich sa v zbytočných depresiách zasadených do reálií Star Treku - od scenáristov, cez showrunnerov až po kostýmerov. Ozaj, keby ste nevedeli, dlhoročné traumy psychicky nevyrovnanej astronautky dokáže vyriešiť jeden rozhovor plný naivných stereotypov s cudzím človekom. A keď sa vám pokazí android, tak ho treba vziať na pohotovosť a dať ho pozrieť miestnej lekárke. No a samozrejme netreba zabudnúť, že Tesly sú nebezpečné, vraždiace stroje. ()

Martinius

hraju tu skveli herci, ktori akoby nedostali priestor. akoby scenaristky chceli zo serialu spravit latinskoamericku telenovelu. ale pozor, taka telenovela ma napatie, vasen a grady! tu sa zatial len poneviera a privela vykecava (holt pustite zenske k scenaru, pretliachaju vam cely serial). jediny zazitok tu paradoxne preziva juratti. ostatni su komparz (najviac mi je luto riosa, na toho sa tie dve slepice vysrali uplne). ()

MathLover

Asi už mě ta "soap operovitost" dnešních seriálů štve. Na Star Treku se mi vždy líbilo, že si člověk v každém díle přišel na nějaké to rozuzlení. Vím, že současný trend jde opačným směrem, ale v tomhle díle se odehrálo doslova 30 minut v životě hlavních představitelů a to už mi přijde vážně moc málo na epizodu... ()