cyphercz

Velmi slabý ripoff Voyage Home a aby toho nebylo málo, tak Raffi je na pěst ještě víc, než v první řadě, tohle že kdy bylo prvním důstojníkem sloužícím pod Picardem??? Jedna hvězda za zbavení se Elnora, ty jeho "džouky" v předchozí epizodě byly příšerné, čili alespoň tenhle otravný element je tatam (aneb tvůrci se dostali do úzkých, neměli pro Elnora žádný děj, tak ho radši takhle vyřadili, byť je nad slunce jasné, že pouze dočasně). ()

Martrix

Ano, logikou je to jen zlehka napudrované, ale takový prostě Star Trek je. Ty faily jsem schopen u ST ignorovat, protože tady jde hlavně o příběh. Pomrkává se po zlaté éře a návrat borgské královny, je na mě přesně cílený fan service. Odporný ST Discovery jsem utnul druhou řadou a nad ST zlomil hůlku. První Picard byl sice lepší, ale jaksi nedomrlý. Až teď, u druhé řady jsem spokojený a mám z ST světa, který nás baví už přes padesát let, zase radost. Skvělé intro této epizody, parádní pasáže s Borgkou, vcelku fajn Riosova linka... . Tak to má být. Epizoda utekla velmi rychle, takže to vypadá, jako by se nic moc neodehrálo. Ale ono jo. ()

tomik99

První dva díly byly rozhodně lepší, protože se šlo postavám do hloubky. Tady dostáváme už poměrně profláklejší zápletku s cestováním v čase, která přináší typické neduhy příběhu a opakované dějové linky z jiných seriálů. Nevadí mi to, přesto bych si přál, aby seriál byl malinko odvážnější. ()