Stratený svet - Season 3 (2001) (séria)

Heart of the Storm (S03E22)

(epizóda)
  • Kanada Heart of the Storm (viac)
Austrália / Kanada / Nový Zéland, 2002, 43 min

Plošina je ohrožena zničením, protože průzkumníci narazí na nový, matoucí fenomén. Jeden po druhém jsou Challenger, Roxton a Margueritte vtaženi do alternativ, kde jim jde o holý život. Poslední záchranou je Veronica, která je ochránkyní plošiny. S medailonem se ocitá v samém srdci bouře z různých časových linií a alternativních světů a zůstává nám cliffhanger, který ukončí seriál. (Zetwenka)

Pargin

Jak by to asi celé dopadlo či pokračovalo může být jen pouhá teorie, nicméně ač seriál nikdy nedokončili, tak to v celku záhadně ukončili. Opravdový konec si můžeme pouze domyslet sami :) ()

Zetwenka

Tato epizoda ve mně kdysi zanechala  rozčarování  a napětí jak to dopadne, když jsem se dozvěděla, že se již pokračování nechystá, byla jsem zklamaná.  A bylo nás asi více a v zahraničí   ještě více.... Tak tvůrci  vyšli  vstříc, alespoň v tom, že vydali co bylo v plánu  a vize na pokračování ve 4. řadě. Vydáno v pdf formě dokončení nejen této epizody "Srdce bouře", které tvůrci poslali fanouškům, prostřednictvím scénáře aby ukojili naše napětí. Viz, zde,  Závěr, ale i načrtnutí jednotlivých epizod 4. řady.Takže kdo umí anglicky, dozví se jak by to vypadalo dále. ()