Kým nás smrť nerozdelí

• Slovensko Pokiaľ nás smrť nerozdelí (viac)

Steve Tobias (Michael Douglas) pracuje ako tajný agent CIA na veľkej akcii, pri ktorej sprostredkúva predaj ruskej atómovej ponorky francúzskemu gangstrovi Thibodouxovi (David Suchet). Do akcie mu však zasiahne pripravovaná svadba syna Marca (Ryan Reynolds), na ktorého nikdy nemal čas. Situáciu navyše skomplikuje nič netušiaci otec nevesty Melissy (Lindsay Sloaneová), usporiadaný lekár Jerry Peyser (Albert Brooks). Ten sa po boku budúceho príbuzného načakane ocitne v svete zločinu. Oboch mužov prenasledujú aj agenti FBI. Pod vplyvom divokých udalostí sa povahovo odlišní muži sa nakoniec zblížia a spoločne čelia nebezpečenstvu. (TV Markíza)

cab

Blazniva komedie v cele s dvojici Steve (Michael Douglas), jako tajny agent CIA a Jerry (Albert Brooks), jako obycejny pediatr . Oba maji za ukol bez problemu dovest sve ratolesti k oltari, coz se stane skoro nadlidskym ukolem kvuli Stevove praci. Nasleduji vtipne eskapady obou tatinku, kteri se hlavne z dusledku Stevova pocinani musi vyhrabat z nejedne slamastyky. Nesmim zapomenout na bozsky vystup (David "Poirot" Suchet), jako bisexualniho a fanatickeho frantika. Vse se samozrejme musi brat s radnou nadsazkou a kdo na ni pristoupi, je bohate odmenen. 70% ()

Jara.Cimrman.jr

"Kdo bude u letadla poslední, nese 170 milionů přes celnici." Agent Steve Tobias mě baví. Takovýho tátu bych chtěl mít. Sperma na početí pošle poštou, raketomety prodává na dluh, má pochopení pro stydlivej měchýř, světla na semaforu bere jako návrh a nic pro něj není problém. S úsměvem řeší nenápadnou FBI, obchodníka se zbraněmi, zradu i svatbu. A já se při tom bavil. Tohle je prostě pohodovka podle mýho gusta. ()

D.Sleeper

Docela sranda, když k tomu přistoupíme s dostatečnou nadsázkou ;-) Je to přirozené a rozhodně jednodušší, než když se snoubenci pod vlivem "rodinných lapálií" pokouší přistoupit k oltáři ;-))) A jen tak mimochodem se vkrádá otázka: Co vše je vlastně přirozené? ;-) .... Soundtrack taktéž není marný :) ()

Yardie

Kdo bude poslední u letadla, nese 170 miliónů dolarů pře celnici. :-D Bylo to tak mezi 3-4 hvězdy. Velice dobrý pohodový film. Natočen neskutečně lehce a s obrovským nadhledem. Michael by fantastický, celý film v podstatě ležel na něm a těch jeho připomínek a průpovídek jsem se nemohl nabažit. Je vidět, že si toen film opravud užil. Opravdu vynikající odpočinkový film, u kterého se dobře pobavíte a odpočinete si. Howgh! ()

Lynn

Je vidět, že Michael Douglas si tento film skutečně užíval, a tak zamrzí, že divák si zas tolik neužije. Musím ale přiznat, že u některých scén jsem se hodně dobře bavila a výstup Davida "Hercule Poirota" Sucheta byl sám o sobě fantastický. Jen by to chtělo větší rozpočet, aby se dalo trochu přitvrdit v akci. ()

• Začátek filmu byl natáčen v ČR. (I.T.I.S)
  • Pracovní název filmu byl Til Death Do Us Part. (ČSFD)