Arkanoid

„Suvuto. How'd you and your thorns like to play deputy for a day?“ „ God's work ain't cop's work, homey.“ „I think Jesus'll loan you out for this one. Name's Oscar Ruiz.“ „He who persecutes my brother persecutes me.“ „Yeah? How about he who rapes my mother or my sister? At least five that we know about. After he's done...he makes them call their husband or their boyfriend, tell'em how good he was. Ruiz escaped from your hood this morning.“ „We'll check it out.“ „Good. Look for flowers. He poses as a delivery guy to get in the house.“ „Allright, homes.“-„Someone sees him, I want a call." "Hey. aren't you gonna swear us all in?“ „Blessed is he who delivers this asshole unto me.“ V súboji Vic vs. rapist sa Vic napriek kvalitnej street game nedokáže zaobísť bez Dutcha. Shane prináša v novej pozícii aj nové gestá, ktoré obohacujú jeho herca Waltona Gogginsa. Jedna z postáv neprechádza testom dôvery, na druhú padá podozrenie a tak sa postavy uchyľujú k ďalším krokom. Aceveda si buduje nový súkromný a pracovný život a môže to s ním byť ešte napínavé. Vicova hra v závere budí dojem skvelej pripravenosti herca, no jeho kvalitný herecký dojem budí nepresvedčivosť postavy. V epizóde sa rozoberá aj prísny trest pre človeka, čo mal zasadené 3 rastliny marihuany a zaobchádzali s ním ako s väčším kriminálnikom, čo pripomína Slovensko 2020, kde súd udelil 6 rokov synovi, čo zasadil 6 rastlín u otca v sade a otcovi 10 rokov. Jazykové okienko: throw a curve ball a bull’s eye „Ooh. Crushing crime one blunt at a time.“ –„Enjoy the show?“ „Deputizing vigilantes. I gotta write that one down.“ ()