swiss

Při závěrečné písni jsem si říkal, jak rychle tenhle díl utekl. Obávám se, že byl možná nejlepší z celé série i díky očekávané proměně. Ale ono to písní nekončí a přichází další nápověda. V tomhle dílu se toho na Lynchovy poměry vysvětluje poměrně hodně, takže se obávám dalšího zašmodrchání ve finále. Ale od toho Lynche, my bezduchá hovada, máme, ne? ()

classic

Konečne som sa dočkal toho, že „neprebudený” sa PREBUDIL, ale to, že bol taký dobrý ťuťmák, malo čosi do seba, skrátka COOP je späť, so všetkým, čo k nemu patrí. Celý aktuálny Twin Peaks, je viac - menej, o ňom, a o nikom inom, to nie je ! Kyle MacLachlan sa zhostil dvoj / role, a je to ukážková práca, maximálne OPOZITUM dobra versus zla. Užívam si, aj keď príde na scénu to “horšie ja” , ktoré sa s nikým absolútne neserie, a tým pádom dodáva na atmosfére čoraz väčšiu autenticitu, ktorá ju ozvláštňuje, obohacuje, je atraktívna, neobyčajná, inovatívna, a môžem hrdo dodať, že som veľmi spokojný s návratom kultového seriálu tvorivého DUA Lynch / Frost. David má absolútnu kontrolu, pretože si sám režíruje všetky časti, s čím sa maximálne stotožňujem, svedčí mu to pred kamerou, ako Gordonovi Coleovi, ale taktiež samozrejme za kamerou, kde dodáva jednotlivým epizódkam svoj neopakovateľný typický rukopis, ktorým je tak extrémne povestný ! David Lycnh sa vyfarbil na celej čiare ! ()

Krokov

Excelentní! Už po 16. části může i průměrně vzdělaný člověk objektivně říci, že je Twin Peaks Return jedním z deseti největších uměleckých děl všech dob! Já, ježto jsem nejvzdělanější na csfd.cz, jsem to poznal už po prvních dvou částech, ale teď už to snad mohu říct naplno, aniž bych se dotkl i těch méně vzdělaných jedinců, vyjma toho nejméně vzdělaného, který v životě nečetl nic jiného než 500 sešitů Kačera Donalda - Mantegny. Toho se to dotkne i tak. Edit: Jak lze vidět z jeho komentáře, Mantegny se to skutečně dotklo! 😂 ()

Mantegna

Tak z Dougieho se stal opět nepříjemný, posesivní starý Dale Cooper ze staré série TP . Všechno mající pod palcem a udávající všem rozkazy a formálně se tváříci jako kamarád, jak jsem to už rozebral detailně před třemi měsíci na diskuzi k TPR. Scéna přestřelky na ulici v autech potěšila i s hláškou: co to tu ku... mají za sousedy? 😊A Cooperovo I am the FBI. Zbytek jen obvyklý standard TPR. Fando 351 aliaz Krokove nedotkne, vzdálenost mojí intelektuální úrovně tomu brání, abych se dotýkal s pablbem tvých rozměrů.😂🤣😁😆😁😃😀😉😉😛 Celé TPR těží svoji kvalitu u pětihvězdičkářů jen z pomrkávání a z odvolování na staré TP, a to jen ukazuje na ubohost a vyčpělost této pětihvězdičkářské pakomunity.🙈🙊Také by bylo záhodno zde uvést jména popřípadě multy místních, ustrašených, zbabělých zmrdů, kteří se mi v seriózní diskuzi nejsou schopni postavit, tak se jako správná sebranka dají dohromady a zákeřně se postarají o můj ban, aby mohli dál šířit své triviality na hlavní diskuzi. Takže jedná se o L.O.U.S.E o obvzláště vylízaného Krokova aliaz fanda 351 / neplést si nick fanda s přátelstvím je to vygumovaný, nepříjemný ocas bez jediného nápadu / a vsadím boty, že prodavač pseudopojmů Bluntman si také přisadil. Teď už hlavní diskuzi čeká jen hovadská oslava bezduchých pětihvězdičkářů s vkusem a soudností prašivého dobytka.🐂🐄🐂🐄🐃🐃🐂🐖🐖🐖🐖🐖🐖Dokonce i pták Waldo se obrací v hrobě z té blbosti zvané Twin Peaks Return.⚰️⚰️⚰️ ()

bmx6

Sice pozdě,ale přece...Po tolika perfektních nebo naopak špatných a velice zmatených dílů(nejvíc mě sralo to přeskakování postav a nejhorší snad byl Ed a jeho okolí,které tam bylo k hovnu a nic nového to nepřineslo a jaký nudný život si žijí, opravdu jsme vidět nemuseli),přišlo to,na co čekáme celou dobu... :) ()