honajz2

Pecka. Rozhodně jeden z nejlepších dílů Twin Peaks, možná snad i nejlepší. Tady totiž nebylo jediné hluché místo, vše jelo dokonale, někam se to posunulo (hlavně tým policistů se konečně vydal do lesů), všechny scény tu byly geniální... Na každém díle bych dokázal nějakou drobnost, co mi vadila, najít, ale tady bych hledal fakt těžko. Snové vize, portál do jiného světa, Obr, divná Sarah Palmerová, lesy v Twin Peaks divné příběhy, žena-bytost bez očí... to a mnoho dalšího tvořilo tuhle úžasnou, dosta podivnou a hodně, ale fakt hodně mysteriózní epizodu Twin Peaks. 5* ()

fabecc1222

Po jedenáctém epizodě další z vrcholů třetí řady. Kupodivu se v tomto díle kompletně obejdeme bez flotily Cooperů, a vystačíme si tak s výletem policejní posádky Twin Peaks. A z výletu se nevrátí sami.... Přibalili si sebou holku, kterou Cooper potkal při svém odchodu z vigvamu ve 3. díle, jenže kdo si to má všechno pamatovat. Při klasickém TV sledování (1 týden = 1 díl) to je na psaní poznámek. Opět se nabízejí otázky o tom, co je skutečné, co je sen, kdo vlastně sní, a o čem??!! Možná za tím vším stojí Monica Bellucci. Taky je tu pokračování linky otevíracích hlav. Sarah bude zřejmě nějaký protipol Laury (Laura bílá hlava vs Sarah černá hlava- Bílý vigvam vs Černý vigvam???). Začíná to vypadat, že Leland nebyl jediný, koho ovládala v rodině Palmerů nějaká záhadná entita. ()

RedEagleSK

Tož přátelé vskutku pozoruhodný díl po kterém inteligentní jedinec nepochybuje již o ničem a neinteligentní jedinec pochybuje o všem. Třeba já už absolutně nepochybuji o tom, že tenhle seriál se na konci buď to za 1) zvrhne v pičovinu typu matrix, za 2) se skončí absolutně fantasmagoricky jako se třeba skončil seriál Ztraceni, a nebo za 3) se v posledním díle všichni protagonisté seríálu vzbudí na palubě kosmické lodi jakož to mimozemštané se čtyřma rukama třema nohama a deseti penisama a zjistí že všechno co jsme doposud vidéli v předešlých třech sériích seriálu se jim pouze zdálo poté co se nafetovali na věčerní žurce Venušské marihuany. Jediná strašidelná a děsivá věc na tomhle jinak velice humorném díle byl pro mne pohled na obstaróžní Monču Belučči která se i ve svém pokročilém věku pořád křečovitě snaží působit dojmem 18-tky. Děsivá je i skutečnost z toho plynoucí, že se zde najde tolik pičusu, kteří jsou schopni o téhle prošlé italské prostitutce říct že je krásná. Ale abych Monču tolik nehanil, ani ona nedokáže zastínit podivné hyperafektované zajordánske stvoření Chrystu Bell, což je herečka? která je asi tak přirozená jako libovolná transka, a kterýkoliv psychologg,psychiatr nebo Mentalista vám dosvědčí, že ta osoba není psychicky v pořádku. ()

topi

Ten Lynch se fakt nesere! Neuvěřitelnej díl, plnej podivných o obscéních situací a s dalšími nezodpovězenými otázkami vyvolávající nové a nové odpovědi a poznání. Ve snu se Gordonovi zjeví Monica Bellucci, v minulosti se vrátí i David Bowie, poznáváme chlapíka, kterej je srostlej s gumovou zelenou rukavicí, v lese najde šerifova parta nahou dívku, která nemá oči a vydává zvuky jako opice a matka Laury Palmerové v baru jednomu buranovi ukousne kus krku. No prostě nechápačka. Sakra, fakt mě to baví sledovat a s přibývajícími díly se netěším, až celá tahle originální podivnost skončí. Už jen 4 díly..... ()

Horal.P

Dle mého nejlepší díl z celé třetí řady, absolutní špička. Škoda, že takhle nevypadal celý seriál. Coopera už jsem vzdal, mimochodem v tomto díle naštěstí vůbec nehraje... ale "výlet" do lesa pod vedením Bobyho, Andyho hrdinství, paráda. Jen mám pocit, že si Lynch (Gordon) zahraje daleko více než MaLachlan (Cooper), který bude blbem asi až do konce...škoda. Ale finále se blíží a vypadá to nadějně. Doufám, jen, že nás nečeká otevřený konec jako po druhé řadě, protože ve čtvtrou řadu už asi nevěří ani největší snílci. ()