Cooper odhalí klíč k Černému vigvamu; soutěž krásy spěje k dramatickému konci. (SkyShowtime)

Frajer42

Spoilery! Od předposledního dílu druhé série jsem si dovolil očekávat cosi víc, než jednu z nejnudnějších epizod celého Twin Peaks. Celá se točí kolem Miss Twin Peaks, kde byla vítězka zřejmá v okamžiku, kdy Windom prozradil, že vítězku plánuje zamordovat. A tak diváci trpí při pohledu na taneční kreace. Dokonce byli tvůrci natolik štědří, že dojde i na zodpovězení otázky, jejíž odpověď vůbec nikoho nezajímá, tedy koho si Lucy zvolí za otce svého antikoncepčního selhání. Taktéž je mi záhadou, proč Lynch prezentuje za symbol nejerotičtější ženy herečku, která je svým zevnějškem stěží průměrná. Opravdu mimořádně slabý díl, což mě velmi překvapilo, vzhledem k tomu, že už nás v rámci této série čeká pouze jediný díl. ()

fabecc1222

Pochopitelně, co se týče volby jakékoliv Miss, tak je to vždy dost o subjektivních preferencích, ale za mě Annie klidně na výhru může být :). Ale taková Norma která vyhrála před 20ti lety, tak by určitě mohla bodovat i teď :). Škoda, že se v rámci převlékací kampaně nezúčastnil samotný Windom, ten by tomu dal ještě větší grády :). Celá koncepce Andyho postavy opět dostává své klasické rozuzlení - uťáply jouda, ale v náhodném mžiku geniality vždy příjde na nějaký klíčový prvek skládačky. ()

Yarwen

Přihořívá. Cílovou rovinkou sprintuje ďábelský Windom Earle s náskokem před agentem Cooperem. Postranní příběhy vedlejších postav jsou rovněž blízko svému vyvrcholení. Překvapila mě Kimmy Robertson se svým šikovným tancem na pódiu. Kdybych měl sám dát hlas některé z adeptek na Miss Twin Peaks, asi bych se rozhodoval mezi Annie a Shally. Ostatně jak řekla Norma: "Doufám, že jednu z vás uvidím jako vítězku!" ()