Cole se vrací a dokazuje, že Earle a Briggs mají splečnou minulost; Cooper zkoumá jeskyni. (SkyShowtime)

Doomcourier

Epizoda pokračuje ve stopách svých předchůdců a po celou dobu sledujeme několik nezajímavých dramat o lásce. Naštěstí v seriálu existuje něco jako mysteriózní dějová linka, která byla v téhle epizodě docela rozvinuta a jakmile mysterióznost nastoupila, tak jsem zapomněl na všechny přeslazené kecy. ()

fabecc1222

Lynch je konečně zpátky, a na atmosféře dílu je to znát. Opět tu máme tak klasicky bizarně, vtipně - melancholické scény ("Já vás slyším"). Ono celá ta kavárnická romantika je prostě tak pozitivní, ale trochu i smutná zároveň, že ve výsledku nevíte, co si z toho odnést. Pochopitelně, rozebírat to, že Gordon skoro neslyší, ale Shelly mu dokáže rozproudit ušní bubínky na 100% asi nemá žádný smysl, to stejně nevysvětlíte :). Ona Shelly by dokázala rozproudit spoustu věcí i spousty mužů... Hlavní linka se také velkými kroky blíží ke svému finále. Opět se opráší fungující spojení Bob - Sovy, a Andy svou "genialitou" rozhýbe možná až stovky let stará tajemství. ()

Frajer42

Spoilery! Cooper je zpět u FBI. Harry se vyspal ze zlomeného srdíčka. Navštívil nás vždy úžasný a vtipný Lynch. Co víc si divák může přát? Snad jen, aby nedostával prostor ten otravný melancholický píčuš James. Velice příjemná epizoda s jediným debilním momentem. Bohužel, i když už ten čůrák James není naštěstí vidět, tak stále posílá otravná psaníčka ze světa, aniž by to kohokoli zajímalo. Proč má, kurva, Lynch potřebu rozvíjet tuto enormně debilní dějovou linku? Naštěstí jeho vstup tentokrát netrval dlouho. Mistr převleků Windom Earle vyzradil divákům svůj úžasný plán na vraždu 4 místních krásek. Doufám, že budou vraždy spojené i se znásilněním, aby z toho mužští diváci měli i něco navíc a trošku se tak vykompenzoval hnusný pohled na Jamesův otravný ksicht a přiteplený ubrečený hlas. Slabé 4 kousky. ()

Yarwen

Špetka hororu, kus tajemna, jeden díl komedie, skvělé herecké výkony a báječná hudba - užívám si tenhle díl, který pomalu směruje druhou sérii do finále. Zatímco šerif po ztrátě Josie sleduje Coopera a rozkošnou Annie, Windom Earl je stále o krok napřed. Banzai! ()