Truman obhajuje činy agenta Coopera v nevěstinci One-Eyed Jack's před DEA a FBI. (SkyShowtime)

fabecc1222

Jasnou hvězdou tohoto dílu je Duchovny a jeho Denis(e). Jako čistý heterák prostě říkám, že Duchovny je tu k sežrání :D. Jinak se dostáváme do bodu, kdy se spíše tak paběrkuje na místě, a čeká se na šachové tahy :). Řeší se tak výhradně všemožné vedlejší linky, a do finále se tak blíží dějová linka s drogami. Tenhle díl patří určitě k těm nejvtipnějším v rámci seriálu, ale určitě to není na plný počet, jelikož dějově je to spíš výplňovka. ()

Frajer42

Spoilery! Tak jsem to s tím zdravým postupem proti proudu genderové a rasové vyváženosti trošku zakřikl. Po opičce tento seriál navštívila i žena s penisem, takže sestavu máme kompletní a mohu seriál zařadit po bok těch, které také splňují přísné vstupní podmínky kladené současnou pseudo anti xenofobní společností. Co se týče tohoto dílu, tak byl rozhodně z hlediska děje a nových událostí o něco chudší, než bývá zvykem. Spíše se táhne na té vtipnější lince a prostor dostávají ty zbytečnější události a postavy (soupeření o záletnici Lucy, svatba). Obě události byly ovšem tentokrát vcelku vtipně pojaté, takže mě nijak zásadně neiritovaly. Ze soudku toho zajímavého došlo snad jen k nakousnutí indiánské legendy a prezentaci moci železné Catherine, která určitě ještě všem hodlá vytřít zrak. ()

Yarwen

Prostor v tomto díle dostávají hlavně vedlejší dějové linky, z nichž nejzajímavější je z mého pohledu vývoj okolo Josie, který v závěru dodal trochu napětí. Až poeticky působila scéna s Benjaminem Hornem, který se snaží svůj bídný stav léčit nostalgickými vzpomínkami zachycenými na filmových páscích... ()