Maddy náhle odjede; Jednoruký muž pomáhá Cooperovi a Trumanovi hledat Boba. (SkyShowtime)

Yarwen

Tento díl sklízí drobty z hostiny předcházejícího dílu. Víme už, kdo je Bob. šerif ale cílí na nepravého, jen agent Cooper, který málem dostane přes hlavu golfovou holí, tuší, že mu ten pravý stále proklouzává mezi prsty. Závěr je pak okořeněný nálezem připomínajícím začátek prvního (pilotního) dílu... ()

fabecc1222

Po veledůležitém mezníku z minulého dílu se už tentokráte nepokračuje v odhalování vraha (aspoň že strany diváka), ale čeká se na jeho dopadení. Tenhle díl je Bobova velká show. Jedna znepokojivá scéna střídá druhou. Zabije Bob Donnu s Jamesem???... Zabije Coopera golfovou holí???.... K tomu je tu další z ikonických tanečků - máte se smát, nebo brečet nad Lelandovým osudem, který už vůbec neovládá své tělo? Cooper už je viditelně na správné stopě, a závěr může odstartovat velké finále první části 2. řady (ačkoliv já to beru furt jako první řadu). ()

Frajer42

Spoilery! Seriál teď dostal zcela nový rozměr, když už diváci dobře vědí, kdo za vraždami stojí. Stále však zůstává rozlousknout tajemství, v kom byl Bob, při vraždě Laury. Nemyslím si, že by byl tehdy v Lelandovi. A potom tu je ještě mnohem zajímavější otázka. Kdo je to vlastně Bob? Po minulé bombě nechal Lynch diváky tentokrát lehce vydechnout. Do vazby se konečně dostal Horne, i když s velkou pravděpodobností byl obviněn z té obrovské hromady jeho prohřešků trošku ironicky za něco, co zrovna výjimečně neměl na svědomí. Opět nechyběl luxusní závěr, který určitě připravil půdu pro další luxusní epizodu. ()

maoc

Pete si to ve vězení s magneťákem moc užíval a Ben jen skřípal zuby. A to ještě netuší, co na něj šije showbiz boy Bobby. Do toho zmatku vpadne Normina máma a její nový kolouš, který ale není všem v Twin Peaks úplně neznámý. A do toho Bob a Leland. No tě pic. Akorát už jakoby ani nebyl prostor pro tajemství. Nebo je? ********** Jen musím říct, že po těch letech jsem tak ztvrdlý, že to, co mne dřív děsilo, znechucovalo nebo mnou zamávalo, nechává zcela chladným. Lelandův šílený pohled? Pffff. Rozřezaná mrtvola v golf bagu? Gimme a break. Lucyina ségra s EQ šumící trávy? To mne trochu dostalo, to zase jo. Ale jinak jsem prostě hrozně citově a emočně oploštělý. Jak to se mnou bude vypadat v osmdesáti? A jak se světem? ()