V blízké budoucnosti záhadná nemoc zabíjí dospělé. Civilizace, jak ji známe, zkolabovala. Na světě přežívají pouze děti. Sourozenci Tom, Klára a Viktor našli útočiště v bývalém internátě. Život jim ale obrátí naruby dětský gang v čele s Nikem, který se ohání pistolí. Vůdce domácí skupinky Viktor navíc pomalu dospívá a je jen otázkou času, kdy se mu na jazyku objeví obávaná skvrna – první příznak nemilosrdné nemoci, která má na svědomí i rodiče sourozenecké trojice… (Stream.cz)

Recenzie používateľa Garch k tomuto seriálu (3)

Skvrna (2019)

Takže opravdu: Peter Bebjak, který geniálně natočil Spravedlnost, má na svědomí tuhle horkou jehlou spíchnutou věc, kde je vše, především dialogy a toporné herectví, na amatérské úrovni. Nechápu. PS: Mladý Trojan vybočuje jen mírně, ale do budoucna, má jako herec něco do sebe. ()

Pohřeb (2019) (E01)

Cože? Peter Bebjak, který geniálně natočil Spravedlnost má na svědomí tuhle horkou jehlou spíchnutou věc, kde herectví je na úrovni amatérské šmíry? Nechápu. ()

Útok (2019) (E03)

Adaptace takového námětu by možná snesla i ještě méně peněz (víc tmy by stejně prospělo), ale ta prkennost scén a dialogů (!), to u tak skvělého režiséra musí být nějaká pomsta (?). To se pak díváš jen proto, jestli to může být ještě slabší. Dík aspoň za parketové vlny a biatlon ;-) ()