Milujem ťa až na zožratie

(festivalový názov)
  • Česko Miluji tě k sežrání (viac)

Pan doktor Shane Brown se před nedávnem oženil a právě se svou manželkou June vyrážejí na svatební cestu do Paříže. Nutno podotknout, že paní Brownová vůbec netuší, koho že si to vlastně vzala. Její muž kdysi pracoval na lékařském výzkumu sexuálních úchylek spojených s kanibalizmem a bohužel se na něm experiment, jehož byl svědkem, velmi podepsal. (oficiálny text distribútora)

TERRORDROME odpad!

Že vraj kanibalský morbiďák, fúúúúúúúj, kokocina je to!!!! Deje sa tam úplný prd a aj ten prd stojí za vyprdený prd. Ono je to akože artový kúsok takže scenár tým pádom nepotrebuje, stačí mu len zmäť "umeleckých záberov na zadumané ksichty dákych francúzskych trpákov čo sa otrávili nedopečenou bagetou s cesnakom a navyše zoradených pre umelecký efekt úplne náhodne. No a ešte pár feťáckych dialógov ktoré zdvihnú divákov zo sedačiek svojou filozofickou hĺbkou ako od pepka námorníka v špenátovom tranze. Jeden z tých filmov ktorých pozretie som naozaj úprimne ľutoval. Zničiť a spáliť! ()

IceQueen

Mám dojem, že v strižni omylom odstránili film. Ak by ste to hádam chceli dopozerať len preto (ako ja, hlupaňa naivná), že sa všetko nakoniec vysvetlí, alebo príde pointa, zachráňte sa a vypínajte o dušu spasenú. Možno je to film pre kanibalov o tom, ako zapadnúť do kolektívu a ukazuje im bežné každodenné rutiny, ako je prezliekanie postele, cestovanie lietadlom... Hviezda je za tie dva švédske stoly. ()

lennyd

Dr. Shane Brown (Vincent Gallo) se svojí novomanželkou June (Tricia Vessey) jedou na svatební cestu do Paříže. Každý z nich si ale romantiku představuje úplně jinak. Zvlášť Dr.Brown, který se kdysi věnoval výzkumu kanibalizmu, a některé z těchto praktik sám aplikuje ... Tak nevím, film jsem sice shlédl dostatečně pozorně, ale kdybyste se mně zeptali, o čem to je - nebo nedejbože proč vlastně byl natočen, musím odpovědět že nevím. Zápletka sice zpočátku (asi prvních pět minut) vyznívá docela zajímavě (obzvláště pokud na sobě pocitujete kanibalistické sklony), ale tím to také končí. Zbytek filmu je takříkajíc o ničem, a ty dvě sexuální a dvě kanibalistické scény (přičemž jedna je společná) to nevytrhnou. Ani herecké obsazení nic extra nepředvedlo, tak snad jen že holky vypadají docela k světu (a nikterak se nebrání nahotě) a Vincent Gallo je .. prostě Vincent Gallo. Takže třebas zase příště... ()

K.I.N.G. odpad!

Nemohu říct, že bych často uznával a důvěřoval hodnocení této filmové databáze a upřednostňoval bych je před hodnoceními na jiných světových databázích, ale v tomto konkrétním případě se musím postavit na stranu ČSFD, protože tento film je vskutku velmi zlý pseudo-umělecký pokus. Nudné, prázdné a táhlé záběry, kamera jako z nějaké laciné německé kriminálky, děj naprosto neuspořádaný, zmatený a těžce nezáživný. Takový ten svíravý pocit, kdy už se nudou kroutíte v křesle - ten tady rozhodně můžete zažít. ()

Marv odpad!

Tak bez keců, kdo to vydržel dokoukat do konce?(pokud jste to měli jako zvukovou kulisu, nebo jste u toho usnuli tak se to nepočítá).Něco tak nezáživnýho a nudnýho jsem snad ještě neviděl a jak už tu někdo psal, kdybych si nepřečtl text na kazetě, tak bych vůbec nevěděl o co šlo a proč se tam dělo to co se dělo. ()