Tři lidé jsou zavražděni v hotelu. Ten se navíc ocitne v izolaci poté, co bouře a nános bahna zablokuje veškeré cesty. A tak nikdo nemůže pryč a zároveň policie do hotelu. Stopy vedou k tomu, že vrahem by měl být vlkodlak. Paniku v hotelu klidní ředitel tím, že údajně jedním z hostů je zabiják vlkodlaků... Vraždí skutečně vlkodlak a existuje nějaký hubitel vlkodlaků? (zdeny99)

MM_Ramone

"Príbehy zo záhrobia" (Tales from the Crypt) je americký televízny projekt, ktorý bol primárne zameraný na horrorových fanúšikov. Stala sa z toho svojim spôsobom kultová záležitosť. V priebehu rokov 1989 až 1996 bolo vyprodukovaných sedem sérií, ktoré dohromady obsahujú deväťdesiat tri samostatných dielov. Predposledná, v poradí trinásta epizóda zo štvrtej série nesie názov "Werewolf Concerto" (Koncert pre vlkodlaka). V roku 1992 ju natočil režisér Steve Perry. Skupina ľudí je izolovaná v horskom hoteli. Uväznila ich tam búrka a následný zosuv pôdy. Niektorí z nich boli zavraždení. Všetko nasvädčuje tomu, že sa stali obeťami vlkodlaka. Našťastie jeden z prítomných hostí je špecialista na zabíjanie týchto krvilačných príšer. Kto je ten tajomný lovec? A kto je vlkodlak? **** ()

zdeny99

Timothy Dalton coby vlkodlak mě zklamal. Vlastně celý tento příběh. Zachraňuje jej jen ta čubka z Bláznivých dovolených, Beverly D´Angelo. V těch černých a poté vínových upnutých šatech s tím obrovským výstřihem byla rajcovní rajda. [17. hodnocení, 2. komentář, 72%] ()