Na pohotovost přišla zraněná dívka Haley. Má na hlavě krvavé rány po napadení, oholenou hlavu žiletkou, po těle modřiny a byla znásilněna. Nechce vyšetřit, požádala pouze o tabletku, co se užívá "po" sexu. Zdravotní sestra její případ nahlásí policii. Haley nechce s Olivií o ničem mluvit a ani poskytnout vzorky. Olivia tedy vezme její spodní kalhotky bez povolení. Druhý den je byt Haley prázdný a také otočený vzhůru nohama. Týraní psi, o které se starala byli pryč stejně jako ona. Olivie se tam ale potkala se "Star", kolegyní z FBI. Ukázalo se, že Haley byla informátorem FBI. Její přítel Justin patří do radikální ekologické skupiny EDG. Tu vede Mitchell Hissam. Policie prověřuje DNA Mitchella i Justina, ale nesouhlasí. DNA se shoduje u nalezeného mrtvého muže jménem Zender. Býval to drogový dealer s kterým Haley kdysi chodila. Díky jejím informacím byl zatčen a uvězněn. Haley si nechala jeho peníze které všechny dala na charitu. Zender teď vyšel z vězení a chce svoje peníze zpátky. Napadl Haley a znísilnil ji. Haley ho sama zabila. Olivie a Star ji přesvědčí, aby s nimi spolupracovala, protože EDG chystá něco velkého. Haley nezná všechny podrobnosti, ale vezme Olivii přímo do akce. Olivie se vydává za Persefonu, přítelkyni Mitchella, kterou nikdo moc nezná. Persefona má velké skleníky na zeleninu, má přístup k velkému množství chemikálií. Haley chce ale změnit plány. Drží Star a Olivii jako rukojmí, je až příliš radikální. Sama připravuje výbušninu a tak ji Star musí zastřelit. Olivie na čas zmizí beze stopy z oddělení. Podařilo se jí infiltrovat do EDG, vydává se dál za Persefonu. Ta skutečná je i s Mitchellem mezitím zatčena. (TV Barrandov)

Muldy

Tak ze začátku jsem se trošku bál, že Informátor bude stejnej průser jako Goliáš nebo Bouře, protože téma ekologického terorismu tomu šlo dost naproti, naštěstí to tvůrci zvládli relativně dobře. Co se mi moc líbilo, byl herecký výkon Marciy Gay Harden, která dílům v tomto seriálu prostě dává koule. V kontextu celého seriálu v tomto díle dochází k zvratu a Liv odchází dočasně do infiltrace. Může za to první těhotenství Marisky Hargitay. ()