Krajné medze - Season 3 (1997) (séria)

Zvláštní vydání (S03E18)

(epizóda)
  • Kanada A Special Edition (viac)
Mysteriózny / Horor / Sci-Fi / Fantasy / Dráma / Thriller
Kanada / USA, 1997, 45 min

Tvorcovia:

Leslie Stevens

Réžia:

Mario Azzopardi

Predloha:

Naren Shankar (poviedka), Jonathan Glassner (poviedka)

Scenár:

Naren Shankar

Moderátor Donald Rivers (Alan Thicke) ve zvláštním vydání svého televizního pořadu „Celá pravda“ přívítá hosta, s jehož pomocí chce divákům dokázat, že vláda a dodavatelé obranné techniky nezákonně klonovali lidské bytosti. Vzhledem k tomu, že je mu vláda na stopě a snaží se ho zastavit, zamkne se s malým štábem ve studiu, odkud probíhá živé vysílání tohoto pořadu. Jako důkazy podá případy z některých v odvysílaných epizod: Poslední večeře, Nový život, Pokrevní bratři, Hlas rozumu, Život po smrti, V jiném životě a Tmavý déšť. (A.L.E.S.)

maoc

Střihový díl kompilující některé starší a snad i 2 ještě neodvysílané díly (určitě V jiném životě S04E04 a další zatím neumím určit) do celkem podařeného mixu. Co je pravda? A co na to pan Rivers z magazínu Celá pravda? Poslední záběr na přenosový vůz a auta okolo něj je až okatě umělý. Předpokládám, že záměrně. Jakoby svět, v kterém žijeme, byl jen hra. A my hračky. ()

kkomtu odpad!

Tak tohle bylo hodně slabé... Po pravdě, jsem jeden z těch lidí, kterým "stříhaky" nevadí, ale tohle? Tohle je moc! Celé pozadí tohoto dílů působí velice nesmyslně, jednotlivé části jiných dílů byly často úplně vytrženy z kontextu, nemluvě o tom, že tam byla zmínka i na díl, který je kdesi ve 4.sérii.... NAPROSTO ZBYTEČNÝ DÍL :( ()