Krajné medze - Season 2 (1996) (séria)

Vzkříšení člověka (S02E02)

(epizóda)

Na planetě Zemi už neexistuje žádný člověk, jelikož se lidstvo samo vyhubilo. Zemi obývají pouze androidi - dva z nich Martin a Alice už dlouho pracují na vzkříšení lidstva a povedlo se to. Prvnímu člověku sdělili, že nemůže chodit na povrch Země, protože by zemřel. Generál robotických vojsk se domnívá, že se na zemském povrchu objevil člověk. Cainovi (první člověk) Alice prozradí, že existuje způsob, jak zastavit roboty. (Varan)

maoc

Můj program obsahuje pouze drobné emocionální reakce na podněty......Složité na hodnocení. V některých aspektech výborný a hutný díl sráží naprostá nevěrohodnost v chování androidů (příliš lidské) i na vodě postavenou výchovu (vývin) vzkříšeného člověka (s geniálním jménem). Ukřižování androida a další prvky sice fajn, ale jako celek zoufale facepalmové až k smíchu. ()

Kosi..

"Den Ticha", "osm let po lidsvu" a "Biocaust" - zvláštní díl krajních mezí, kterej mimo zajímavé myšlenky (stvoření UI x stvoření lidstva) upoutá především hutnou postapokalyptickou atmosférou. ()