Krajné medze - Season 1 (1995) (séria)

Chyceni při činu (S01E16)

(epizóda)
  • Kanada Caught in the Act (viac)

Krásná vysokoškolačka má vážnou známost, svému snoubenci ale nedovoluje žádné intimnosti před svatbou, kromě líbání. Všechno se změní, když do jejího pokoje vletí meteorit ve tvaru lastury s mimozemským parazitem uvnitř. Z prudérní dívky se pod vlivem parazita stává sexuální predátor. Na potkání nabízí mužům rychlý sex, její milenci pak mizí beze stopy. Dívčin snoubenec se ji snaží zachránit, musí ale konat rychle, neboť je jediným podezřelým ze série vražd ze žárlivosti a jeho zatčení se blíží. (k109)

maoc

"Čarodějka" Alyssa Milano v extrapolaci sukkubovského mýtu. Jak naočkovat nymfomanického vampa do prudérní vysokoškolačky? Přece šmejdem z vesmíru! Alyssa hraje jak prkno, ale tady to asi bylo i správně, právě kvůli té rozpolcenosti. Ty závěrečné kecy o lásce a celé rozuzlení mi připadá směšné, ale když to tak vezmu, tak Atlas mraků hlásá totéž a jemu to skoro žeru, tak nevím, kde je chyba. :-D ()

MartinTerran

Hodnotit z dnešního pohledu asi není úplně fér, ale co už. Zápletka je vskutku jednoduchá, ale poměrně zajímavá a byl jsem zvědav jak to dopadne. Závěr mě teda moc neuspokojil, ale zase to má hezké "romantické" poselství. Hodnocení: 54/100. ()