Je možné se nadobro z podvodníka změnit na dobráka?
Henry - podvodníček, který právě vyšel z vězení, touží po pomstě pro ty, kteří ho tam dostali. Ještě ten den se dostane do patra, kde slaví jeho nepřátelé, a začne na ně střílet. Uteče a najde úkryt v místní hospodě. Jenže si k němu přisedne tajemný cizinec, který ví, kdo je a jak dopadnou jeho činy. (Varan)

maoc

Hrdina je v podstatě podvodník a sobecký hajzlík, během epizody dokonce několikanásobný vrah, ale je mu kýmsi, snad jakýmsi spolkem mimozemšťanů nebo andělů, umožněno se změnit, vymanit se z toho, co spáchal. A dostane šanci stát se jedním z nich. Na to, jaká je to ukecaná nuda, mě to docela přitáhlo k obrazovce. Epizodu táhnou nahoru dobré herecké výkony a vánoční atmosféra. ()

Johanner

Kostra námětu je dokonalá a chopil-li by se toho někdo na konverzačky zručnej, pak by tomu slušela filmová podoba s větší stopáží a ocenění by se hrnula. Prvně jsem díl viděl někdy na střední a byl unešen. Po těch letech (psáno v 2024) už je ale formát devadesátkový mystiky v tomhle případě velmi těžko koukatelnej a Změna zestárla výrazně více, než jiný legendární díly Krajních mezí, potažmo Věřte nevěrte nebo Akt X. Skvělýho Savage bohužel sráží naivní dialogy, nehodný námětu. Přesto, když na konci zazní Return to innocence, člověka trochu zamrazí. ()

• Píseň podkreslující celou epizodu je „Return To Innocence“ od Enigmy. (kkomtu)