V Melbournském kynologickém klubu je objevena mrtvá žena- Lavignia, která se chystala na přípravy své fenky kolie Milady. Vyhrály svou kategorii a chystaly se na finále. Peregrine a Samuel jsou zde, zjišťují prvotní informace a poté se přidává detektiv Steed. Vyšetřování se rozjíždí naplno, Peregrine a Steed se zaměřují na klubovou úpravkyni, která Lavignii našla, na jejího muže- klubového veterináře, konkurentku Marjorie a samozvaného správce Barryho. Hlavním zjištěním je, že veterinář měl se zavražděnou poměr, ten ale tajili. Nemyslí, že by to mohla udělat jeho žena z žárlivosti. V době vraždy ošetřoval dogu- její zub. Prý s ním nikdo nebyl, ale jeho žena tvrdila, že mu pomáhala. Peregrin se s kolií Milady hlásí na výstavu v kynologickém klubu, doufá tak, že přijde na něco nového. S detektivem Steedem se předhání v tom, kdo v případu najde vraha. Klubová úpravkyně přizná, že o poměru manžela věděla, ale byla si jistá tím, že jí muž neopustí. Manžela a Lavignii viděla, jak se líbají, v době vraždy byla v autě a toto zjištění jaksi vstřebávala. Peregrin má Milady u sebe, někdo jim poslal steak, na kterém je nějaká látka, zřejmě jed. To potvrdí rozbor, zřejmě jde tedy celou dobu o Milady. Znovu se vrací k hlavním konkurentům- Barrymu a Marjorie. On chtěl, aby měl jeho šampion s šampionkou Milady štěňata, ale to Lavignia nechtěla. Rozhodně jí prý kvůli tomu nechtěl zabít a navádí je právě za Marjorie. Peregrin ji požádá o kurz vystavování, tam si povídají. Ona pak hladí Milady a najednou začne vyvádět. Bez vysvětlení říká, že Milady už se žádné soutěže nezúčastní. Peregrin to říká Steedovi, v tom jim volají z klubu - byla nalezena zavražděná Marjorie! (TV Prima)