Arkanoid

Fádne. Hlavný hrdina zdrvený stratou uteká do kláštora. Zápletka epizódy je chabá ako z Kobry 11, len pre dosiahnutie rýchleho pocitu dosiahnutia sebahodnoty a snáď nejakého posunu v deji. Vymysleli sa noví záporní hrdinovia, aby ostatní hrdinovia našli v príbehu svoj zmysel. ()

topi80

A mně ten pozvolný začátek docela seděl, ostatně první série nás také na všechno připravovala pomalu. I ty scény v klášteře plné pánbíčkaření měly nějaký smysl, abychom se na trochu naladili na to, co se v Corradovi odehrává. ()

subic

Je zpět, ale jak říkají cimrmanologové, není schopný myšlenku opustit, své vzpomínky, svou pomstu. Vedle toho se rozvíjí další věci dosud skryté, sdružení Itala a prof. Laudeo je prostě kšeftař se zbraněmi a jeho obchodní partner je Turek Kemal Ifter, to jménu si pamatuju od dětství ještě z konce osmdesátek, když to dávala ČST poprvé. A hlavně ke konci dílu je tam akční scéna, kdy Corrado zachraňuje unesenou dcerku Grethu bankéře Antinariho. Je to akční scéna spíš jak z Kobry 11. Banka Antinari z Milána totiž financuje obchody Laudea a Iftera se zbraněmi. ()