dr.horrible

Drsná, temná depka. Dosť dobre chápem, aký to pre (post)socialistického diváka musel byť vtedy šok. Ps: Pohľad na Barbaru De Rossi ma vrátil do detstva. ()

Tryskomyš

V době, kdy se dostal tento seriál k nám, jsme ho všichni hltali plnými doušky. Nebyl snad nikdo, kdo by ho nesledoval. Je tedy pravda, že tenkrát naše televize v podstatě nic moc nenabízela a toto bylo to nejlepší, co se dalo vidět. ()

dyfur

....prvá séria bola o niečo máálo lepšia ako to čo nasledovalo,ale -nesympatický Cattani,boj s "veternými mlynmi", pomalosť celej série....kedysi som si myslel,že to nie je možné u nás a ktohovie ako je to v Taliansku či ozaj to nie je vymyslené všetko....nno už viem,že vymyslené to byť nemuselo a ....už i v bývalom ČSSR je to možné -  je to..... ()

Arkanoid

Séria, ktorá odštartovala kultovú postavu komisára Cattaniho a boj mafiou veľkých aj malých rýb organizovaného zločinu na Sicílii zasadený do osemdesiatych rokov dvadsiateho storočia ponúka nezameniteľnú atmosféru a nezabudnuteľné momenty na strane spravodlivosti aj zločinu. Výčitku mám hlavne v zameraní pozornosti väčšiny deja práve na hlavnú postavu, čo uberá na charakterizácii postáv, proti ktorým bojuje. Malé ryby vojakov, pešiakov a drogových dílerov sú v sérii vykreslené lepšie a s väčšou charizmou ako bossovia. Séria by mala potešiť každého fanúšika krimi seriálov. ()

Marpe

Půl roku mi trvalo se znovu vrátit k Chobotnici. Bohužel jsem skončil tehdy u první série a k další jsem se už bohužel nedostal. Ne, že by mě to nebavilo, ale mám tendence si nechávat rozdivane seriály pak se k nim vracím:)). Takže jsem rád, že konečně jsem se k tomu to seriálu znovu dostal a vůbec toho nelituji. K první sérii bych podotknul tu skvělou atmosféru a skvělý hudební doprovod od Ortolaniho, který tomu dodává tu neskutečnou atmosféru a napjatost. První série má zajímavou vzestupnou tendenci. Do první půlky je to takový pomalejší, ale pak to začne gradovat až se nemůžete odtrhnout. Proto dávám plný počet hvězd. ()

topi80

Po letech mě překvapil ten pomalý rozjezd v prvních třech dílech (přičemž ve třetím se motor téměř zadřel z nečinnosti). Ovšem druhá polovina naprosto strhující, že to milionkrát vyváží. A zvědavost na další série je obrovská. Možná jsem neobjektivní, ale opravdu to jinak než pětihvězdičkově nejde. ()