River se cítí jiná. Má pocit, že ji na lodi nikdo nechce. Vše se ještě umocní, když na zemi najde nabitou pistoli a zvedne ji... (TV Prima)

Pichloza

Proč to sakra donutili Whedona takhle utnout? Za mě neskutečná škoda, protože bych moc rád viděl další kšefty téhle bandy, vývoj vztahu mezi Malem a Inarou a pokračování linky River. ()

maoc

Komorní poslední díl, který jakž takž zakončuje celé pachtění. Prostě žili spolu šťastně až do smrti. A co jste čekali? Postava headhuntera byla suprově pojatá. Navíc ty prostřihy na jeho pravé já a správně podivné dialogy... to vnášení hororu a artu do tohoto western scifi seriálu... Jo, bylo vidět že tvůrci umí. A River konečně dostala více prostoru a místy dokonce popírá gravitaci, takže bych uvěřil i tomu, že se stala lodí. Za mne důstojné zakončení. ()

Amarus

Ty úvody od Primy jsou fakt jeden z nejdebilnějších nápadů, jaké ta televize má. Nejenže vyzrazují děj, ony i znějí stupidně. "River se cítí jiná." River je jiná. ---- Perfektní poslední díl useknutého seriálu. Teď se těším na Serenity. ()