Na Serenity se objeví žena, která tvrdí, že je manželkou kapitána. Mal to odmítá, Saffron je však velmi půvabná a umí si muže získat. Inara je ze situace poměrně nešťastná... (TV Prima)

Ainy

Já už nemůžu :-)) ... pomoooc, nemůžu se přestat chechtat :-)) Nejdřív mě málem položil Jayne s Věrou, jenomže kam se hrabe jeho neúspěšný výměnný obchod s úplným závěrem této epizody, hahaha :-))) Achmůjbože, jsem totálně na hadry :-))) ()

honajz2

Sorry, ale mě si Firefly prostě nezískalo. Jestli tohle má být ten opravdu nejlepší díl, po kterém většinu uživatelů ten seriál začal opravdu bavit, tak se na další díly asi vykašlu, protože sice chápu, o co se to snaží a v čem tkví ta kultovnost, ale mě to neoslovuje. A to sci-fi žánr miluju, ale tohle mi jaksi nepadlo do noty i přes všechny klady a vtipné scény. Asi je to taky tím, že se to opravdu snaží být mixem sci-fi a westernu a western je zrovna tím žánrem, který mě zajímá asi ze všech nejmíň. A proto jde mimo mě i tenhle hybrid. Slabé 3* ()

wege

Ok, měli jste všichni pravdu, je to strašná prdel. "Znám Bibli, pane. V noci po sňatku se žene otveře muži jako se brázda otvírá pluhu a on do ní bude zajíždět znovu a znovu dokud jej žena nepřivede k vrcholu a nechá jej spočinout na potu svých prsou." "Ach, dobrá bible" ..... " .. je to zatraceně dlouho, co se mého pluhu chopil někdo jiný než já sám ... ". Umřel jsem smíchy .. o) ()

Mr.Apache

Fantasticky zábavný, dokonale našlapaný a šibalsky erotický díl, který přichází po dvou asi nejslabších epizodách vůbec. Pokud nejste fanoušky sci-fi nebo westernů, a přesto se vám povedlo prokousat až sem, vězte, že tohle je zlomový díl, po němž následují hned čtyři další pětihvězdičkové epizody. Od Our Mrs. Reynolds až po War Stories je Firefly jedním z nejlepších seriálů, jaké jsem kdy viděl. Ovšem ani zbývající díly nejsou špatné. A to nemluvím o výborném celovečerním filmu, který to celé uzavírá. (Ten si rozhodně nechte až na konec.) Jestli jste s Firefly dosud váhali, jděte do toho. A když vám první epizody moc nesednou, vytrvejte (a klidně přitom přeskočte díly č. 4 a 5; vždycky se k nim pak můžete vrátit). Vsadím se, že nebudete litovat. ()