Hollywoodská herečka Suzanne Valeová se po předávkování drogami dostane do nemocnice. Doktor Frankenthal jí zachrání život a herečka je umístěna na rehabilitační kliniku, kde ji navštíví její matka Doris, která je také známou herečkou. Když je Suzanne propuštěna a promluví se svým agentem, dozvídá se, že podmínkou její další práce je souhlas s tím, aby zůstala v péči své matky. Rozladěná Suzanne souhlasí. Dostane roli v laciném kriminálním filmu, ale před natáčením se musí podrobit testu na drogy. Z různých stran slyší námitky vůči svému hereckému výkonu. Na klidu jí nepřidá ani soužití s Doris. Obě ženy se často hádají a Suzanne matku obviní z toho, že ji navykla na drogy a sama je navíc alkoholička. Suzanne se pohádá se svým přítelem, producentem Falknerem, kvůli jeho záletům a rozejde se s ním. Doris má autonehodu, při níž je lehce zraněna. Tato událost matku s dcerou opět sblíží. Suzanne se cítí líp a má znovu chuť do práce. Dostává nabídku na novou roli od režiséra Lowella. Znovu se setkává s doktorem Frankenthalem a se zjevným potěšením přijímá jeho dvoření. (oficiálny text distribútora)

helloween93

Vcelku zajímavý námět, který je proveden strašně nudným způsobem. Celý film jsem se nudil, ačkoliv mám rád jak filmy ze zákulisí Hollywoodu, tak i filmy o drogové závislosti. Meryl Streep nemusím a ostatní známá jména měla jen minimum prostoru. Přišlo mi, že se v tom všichni herci nějak plácali. Právem zapomenutý propadák. ()

Martin741

Reziser Mike Nichols /Hlava 22, Kdo se boji Virginie Woolfove/ natocil len priemernu komediu, ktora ma priemerny humor a moznosti na zasmiatie sa su tiez len take ... priemerne. Merly Streep /Kramer vs. Kramer, Lovec Jelenu/ sice vie hrat, a Shirley Maclaine /Byt 1960/ sa snazila, ale snimka je to skor priemerna nez vyslovene dobra. US styl humoru je raz europskemu divakovi blizsie, raz sa zase vzdiali, ucast Gene Hackmana /Prime Cut/ som nepochopil. 60 % ()

Lady ButterFly

Na film jsem se šla dívat s tím, že od toho příliš nečekám, vlastně jen další skvělý výkon Meryl Streep. A nejsem zklamaná. Meryl byla fantastická, Shirley báječná, příběh takový, jak jsem si myslela - žádná velká hitparáda, ale něco říká - minimálně to, že Hollywood nejsou jen peníze, sláva a šťastný život (To je snad ale každému jasné, aniž by viděl filmy, které na tento fakt upozorňují...). Příjemně strávený čas s několika momenty, které mě opravdu rozesmály. ()

venison

Zase jsem se jednou vydala po stopách Meryl Streep.. Mike Nichols má řadu výborných filmů, ale "Pohlednice z Hollywoodu" k nim bohužel nepatří.. Námět je velmi zajímavý a rozhodně měl větší potenciál, než na lehce zapomenutelný průměrný film.. Meryl Streep společně po boku se Shirley MacLaine hrají obě výtečně, nicméně se jejich talent ztrácí v mělkém a utahaném scénáři a zcela nudnou režií.. Jednohubka na televizní obrazovky.. ()

jezurka42

Ano, i takhle může vypadat Hollywood. Jako vždy skvělá Meryl Streep (ta mě prostě nikdy nezklame:). Scénka kdy je na sále a doktor ji říká, že jí musí vypumpovat žaludek a ona na to: "A musím u toho být?" mě na delší dobu rozesmála. Ale i Shirley MacLaine se vytáhla. V jednu chvíli jsem byla na straně Suzanne, ale za chvilku zase u Doris. Na obě dvě postavy jsem měla hrozný vztek, ale přitom jsem je litovala, že si takhle dokázaly zničit život. ()

• Jde již o třetí spolupráci režiséra Mike Nicholse s Meryl Streep. (jezurka42)
  • Meryl Streep získala cenu American Comedy pro nejzábavnější herečku ve filmu. (Terva)

Zemřela Carrie Fisher, hvězda Star Wars

Zemřela Carrie Fisher, hvězda Star Wars

28.12.2016

Řada lidí dnes vyšla z promítání Rogue One a zjistila, že rodina z předaleké galaxie přišla o jednoho ze svých stěžejních členů. V 60 letech nás totiž opustila Carrie Fisher, představitelka princezny… (viac)