Al, Dana, J. T., Rich a Sam trávia veľa času na šípkach, kolkoch, minigolfe a pod., pričom Sam vždy všetkých poráža. Dokonca sa za J. T.-ho postaví, keď ho napadne chuligán. J. T.-ho preto začínajú trápiť nočné mory, kedy pri svadbe so Sam je... nevestou. Lilly a Jean-Luc musia ísť na očkovanie proti tetanu, nedá sa pritom povedať, kto z nich sa bojí viac. Karen sa nemôže rozhodnúť, ktorého z trojice mladíkov si vybrať (aby aj nie, keď to sú trojčatá!). (TV Markíza)

majo25

6. sérii už dochádzajú nápady a tak sa čiastočne opakuje trápny námet súboja pohlaví. JT vystupuje v tejto epizóde ako tolerantný a nemačovský chudák. Pobavili aspoň Karenine "trojčatá". ()

Sany33

Príbeh: Lilly musí ísť na očkovanie. Jean Luk je jej oporný stĺp pokým nepríde na to, že aj on potrebuje tetanovku. Karen randí s na vlas rovnakými trojčatami a JT má hormonálnu krízu nakoľko jeho priateľka je väčší chlap ako on sám. Prevedenie: Bavili ma obe dejové linky ale tá s Lilly o trochu viac. 90% ()

Grogan

Další díl se soubojem pohlaví, těch už v seriálu bylo několik, taky by někdy mohli chlapi vyhrát. Víc mě pobavil Jean Luc s jeho averzí k očkování. ("Co se mi asi tak může stát, když ji nedostanu?" - "Dýchací potíže, kolaps srdce a pak smrt!" - "Hmm, s tím se dá žít!") ()

topi80

Tento díl nám dá další lekci z feminismu. Jako někdo, kdo v dětství přečetl Děti z Bullerbynu, dokáži podobná díla trávit bez zvedání obočí, ale nesmí to překročit hranice natolik, jako se to povedlo zde. ()