J. T. a Rich prehovoria Franka a vyjdú si s Danou na výlet do Mexika. Čoskoro ale dostanú seba aj Danu do väzenia. Carol sa snaží naučiť Jeana-Luca šoférovať. (TV Markíza)

topi80

Už jsem si v seriálu zvykl na to, že někdo z dětí si jednou udělá (za nepříliš velkého nadšení rodičů) něco po svém, načež se ukáže, že mělo poslechnout dobře míněné rady. Ovšem, když už si dvacetiletý J.T. nemůže ani vyjet na výlet, aniž by si pak vyslechl kázání o tom, jak měl poslechnout, tak už je to opravdu trochu moc. A těch pár vtipných momentů to nevynahradí. ()

Grogan

Opravdu je tak špatné si ve dvaceti na pár dní někam vyjet? (Spíš dokonce víc, protože seriál jaksi opomněl fakt, že když Lilly poskočila ve věku o pět let, tak ostatní děti logicky musely zestárnout taky, teď nevím kolik mělo být J.T. na konci 5. řady, ale ke dvacítce to už bylo, ne?) Ty děti jsou fakt jak v koncentráku, samý zákazy a omezení, i u úplných pitomostí, přitom už jsou nejmíň tři z nich přes 20 (Karen určitě a Al by měla být přinejmenším hodně blízko, ne-li přes). Samozřejmě se musí J.T. dostat do průšvihu, aby mu to Frank mohl pořádně omlátit o hlavu. Pár vtipů se najde a ten mexický polda je celkem sympaťák, ale ta hlavní zápletka je dost ujetá. Ani Jean-Lucova linka to tentokrát nespraví, měl lepší a seznam jeho zdravotních problémů mě nezaujal. Jako třešnička na dortu je fakt, že poslední epizoda, kde Brandon dostal trochu prostoru, ho vykresluje jako tupého retarda, co doručuje důležité vzkazy o týdny později. I když měl celkově v seriálu málo prostoru, tak nikdy nepůsobil jako tupé dítě, až tady.... ()

Sany33

Príbeh: JT a Rich sa vydajú na výlet do Mexika. Majú so sebou aj tajného pasažiera Danu, ktorá na nich akože ide dávať pozor. Zatiaľ Carol učí Jeana Luca šoférovať aj napriek jeho evidentným handicapom. Prevedenie: Poistka sa asi nevzťahuje na farboslepých francúzskych dislektikov? Dokonalé. 90% ()