Codymu sa niekto vlámal do dodávky a ukradol rádio. Frank preto do auta namontuje alarm, ale sám v ňom uviazne. Carol sa nepáči, že Frank nosí všade po vreckách peniaze, a kúpi mu kabelu, z čoho má on pramalú radosť. Carol dohodne, že Karen pôjde na školský večierok s (podľa Karen) úplne nemožným chalanom, pretože dosahuje v jej hodnotení iba 42 bodov. Sama chce ísť s iným, len aby získali cenu za najkrajší pár. (TV Markíza)

Sany33

Príbeh: Karen stojí pred morálnou dilemou a to či ísť na ples so svojím vysnívaným chalanom alebo chlapcom od vedľa, ktorého jej dohodila mama. Frank sa rozhodne pomôcť okradnutému Codymu s inštaláciou alarmu do dodávky. Prevedenie: Tieto časti s morálnym presahom mi pripomínajú "Seven heaven" a to mi nie je moc po chuti. Ale zas na druhej strane to zachraňuje Frank s jeho Kabelkou.  77% ()

topi80

Tento díl jsem si oblíbil ze dvou důvodů. Zaprvé se z něj každý konečně dozví, že nic jako pánská taška na peníze neexistuje, a zadruhé mě bavilo přemýšlet, jaký koeficient společenského statusu jsem měl na střední škole asi já. Tipuji tak něco pod dvacet. ()

• Karen (Angela Watson) ukazuje rodičům svou fotku, kterou J.T. (Brandon Call) zveřejnil ve škole. Když ji však poté pokládá na stůl, je možné si všimnout, že jde pouze o čistý papír. (Koman)