Frank dostane zákazku na zbúranie starého domu a stavbu nového. Najme Codyho, aby za pomoci dynamitu dom vyhodil do vzduchu. Cody sa ale v dome stretne s jeho obyvateľmi, ktorí, pretože sú zadlžení, nemajú kam ísť. Preto odmietne pokračovať v práci. Mark, Al a Brendan si zarábajú lepením obálok. JT im ponúkne, že bude robiť šéfa, ale pretože ich komanduje, nechajú ho samého. JT tak musí lepiť obálky sám. (TV Markíza)

Sany33

Príbeh: Frank dostane veľkú zákazku na búranie rodinného domu v centre. Po zistení, že jeho obyvatelia sú stále dnu ho Cody odmietne zrovnať so zemou. Franka žaluje banka za nedodržanie termínu búrania. Prevedenie: Jedna z tých moralizujúcich častí, ktoré mi ale vôbec nevadia. Hlavne čím viac Codyho tým lepšie. Pobavil aj JT, ktorý lepil 5000 obálok ústami. 90% ()

reich

Obvykle nehodnotím samotné epizody, ale tuhle musím. V dnešní společnosti by člověk těžko hledal někoho, tak soucitného jako je Cody. On je vlastně jednoduchý kluk, ale přitom má srdce na pravém místě. Tenhle díl má za mě jasných 5 hvězd a měl by sloužit jako mustr pro současné seriály, co mají snahu o tzv. humor. Pochopení pro lidi, kterým banka chce sebrat dům a vyhodit je na ulici, je bohužel tématem i v dnešní době. 100% ()