Love, Death & Robots

USA, (2019–2022), 7 h 45 min (Minutáž: 6–21 min)

Tvorcovia:

Tim Miller, Jennifer Yuh

Kamera:

Ken Seng

Stefan Kapičič, Elaine Tan, Time Winters, Omid Abtahi, Christine Adams, Hakeem Kae-Kazim, Josh Brener, Gary Anthony Williams, Chris Parnell, Emily O'Brien (viac)

Recenzie používateľa Nathaniell k tomuto seriálu (28)

Na Sonnie si nepřijdete (2019) (S01E01)

Parádní odpal hned na první dobrou. Krátké, jasné, výstižné, syrové, epické a úžasné... Tak nějak bych to popsal. 5* ()

Tři roboti (2019) (S01E02)

Další šokující pointa? Všem nám asi bude vrtat hlavou, proč lidé neměli externí nádrž s kyselinou, co? :-D :-D 5* ()

Svědectví (2019) (S01E03)

Zvolit tyto dva druhy grafiky nemusí být marné v nějakém kontextu. Tady mě to sice rušilo, ale jinak super příběh. 4* ()

Obleky (2019) (S01E04)

Parádní řežba tak trochu jinak. Dobíjení obleků připomíná Matrix - Revolutions. Super nářez. ()

Požírač duší (2019) (S01E05)

Nelíbilo. Animace jak z devadesátek, což bych sice přežil, ale největším kamenem úrazu je hlavní ohranost pointy. ()

Když převzal moc jogurt (2019) (S01E06)

Správná ptákovina. Přítelkyně zahlásila: "Odteď se asi budu dívat na Jogurty jinak." :-D ()

Za souhvězdím orla (2019) (S01E07)

První vyloženě pěkný díl, který dokonce podle mého názoru (spousta lidí nebude souhlasit) dopadl dobře. Rozhodně 5* ()

Dobrý lov (2019) (S01E08)

Patrně nejlepší díl celé série. Pro milovníky sci-fi, steampunku, Číny nebo nějakých těch legend... Dobrý bože, nevěřil bych, že se dá za tak krátkou chvilku sdělit tolik. CELOVEČERÁK !!! PROOOSÍÍÍM !!! NĚJAK !!! JAKKOLIV !!! 5* ()

Měňavci (2019) (S01E10)

Kde přesně jsou ti roboti??? ()

2. svazek (2021) (S02)

Dva slabší díly, to jde. Epizod není tolik jako v první sérii, ale ono v závěru o počet zas tak moc nejde. Navíc: Když je z osmi dílů šest plnohodnotný odpal, není pro mě těžké přimhouřit oko. 5* ()

Automatická hlasová služba (2021) (S02E01)

Hodně slušný začátek nové série. Konečně jsem se k ní dokopal. :-D :-D :-D ... A až na jistá klišé působící jako vykrádačky filmů jako Vall-I a podobně byl námět zpracován slušně. 4* ()

Led (2021) (S02E02)

Vytrhávání z kontextu tak, jak to tento seriál umí, může být úžasné, ale i kontraproduktivní. Jako právě zde. Hlavou mi (a jistě jsem nebyl sám) bleskly dvě otázky: 1. O co tady k..rva jde?!! 2. Chci to vůbec vědět? ... Jistě, předchozí epizoda je něčím, co si dovedu představit jako slušně nastřelené celovečerák o délce 90-120 minut. Tady sice taky? Ale zajímalo by mě to? ... Tím že kraťas položí spoustu otázek a neodpoví ANI NA JEDNU, u mě rozhodně nezaboduje. 1* za snahu. Ať už byla jakákoliv... ()

Zakázané ovoce (2021) (S02E03)

Tak tohle byla PECKA!!! Inspirace filmy jako Blade Runner (hlavně ten nový), Equilibrium a přijde mi, že i vyměřeným časem, se ukázala jako výborná kombinace. Jistě: Neuvidíte nic vyloženě originálního. Jistě, na celovečerák to dost dobře nemá smysl... A řekněme si to narovinu,  sci-fi na téma: Děti jsou smysl našeho života - už jsou celkem dost klišé. Ovšem ani tak se nedá upřít nápaditost, epické provedení a... není to zkrátka dost dlouhý na to, aby člověk na něco vůbec MOHL nadávat. 5* ... ... PS: Příště prosím snímek na téma: Je cool střílet děti. (jen vtip. Trapnej, blbej vtip.) ()

Sníh na poušti (2021) (S02E04)

Souhlasím s tím, že je to zatím nejlepší díl druhé série. Rozhodně plnohodnotná Láska, Smrt a Roboti. 5* ()

Vysoká tráva (2021) (S02E05)

Solidní díl, kterému by slušel celovečerní háv. Pár minut vytržených ze světa, kde se děje něco zvláštního... Do háje, víc než jako díl to na mě působí jako trailer. Na tohle bych si zašel do kina hned. Grafické zpracování je nádherné, postavy super, vše celkem jednoduché... jen mám pořád pocit, že hodnotím upoutávku a ne Love, Death & Robots. :-) ... 5* ()

Duch Vánoc (2021) (S02E06)

Ideální díl pro vaše ratolesti na Vánoce. Doporučuje deset z deseti exorcistů! :-D :-D 5* ()

Azyl (2021) (S02E07)

Další parádní kraťas. Skvělý příklad praktiky: Neříkej. Ukaž. Jednoduché a geniální. 5* ()

Utonulý obr (2021) (S02E08)

A podle mě si druhá série zasloužila lepší závěr. Osobně bych ji ukončil předchozím dílem a ne tímhle. Prostě bych je prohodil. Jinak opravdu zvláštní vizuál. Auta působí až moc reálně. Lidé oproti tomu tolik ne... Nalezený mrtvý obr. Zajímavá myšlenka. A reálně zpracovaná, to uznávám. Mě jen podobné teorie moc neberou... 3* ()

3. svazek (2022) (S03)

Nebudu si stěžovat. Mohlo být hůř. I když i líp. Ani nevím, jestli má smysl čtvrtá série. Možná místo ní zfilmujte na celovečerák Roj. Nejlepší díl série. Po něm už to šlo navíc pomalu ale jistě do prdele... ... 3* ()

Tři roboti: Strategie úniku (2022) (S03E01)

Nějak postrádám vysvětlení toho, jak se naši milí roboti vypořádali s kočkami. Na druhou stranu parádní úvod do třetí série, skvělé pokračování o konci lidstva a lehce očekávatelný závěr. 4* ()

Režisér Deadpoola chystá fantasy o pomstě

29.12.2019

Fincher oznámil nový film

Fincher oznámil nový film

11.07.2019

Režisér David Fincher (The Social Network, Zodiac) natočil svůj poslední film v roce 2014. Nějakou dobu koketoval s myšlenkou režie sequelu Světové války Z, jenže z toho pak sešlo, a tak jedinou věcí… (viac)