Každý lovec odměn v galaxii chce mít trochu Sněhu. (Netflix)

Remivsremi

Epizodu můžeme brát jako prequel k té minulé. Vyprahlá planeta, kde nejdůležitější komoditou je voda. Hromada mimozemského života. Trochu westernová atmosféra a poustevník, po kterém jdou všechny kriminální živly z okolí, neboť má něco, co by chtěla většina získat pro sebe. Něco, po čem touží téměř každý. Přál bych si, aby stejně úchvatně vypadaly hry na Unreal Enginu 5. Za epizodou stojí studio Unit Image, které má na kontě hromadu výborných videí pro Ubisoft, Activision a další. ()

CheeseFigure

Téma nesmrteľnosti a transhumanizmu by sa dala tak pekne rozviesť. Miesto toho ju autori využili len ako dôvod, pre ktorý idú hlavnej postave po krku hrdlorezi. Taktiež prostredie púštnej planéty, kde je nedostatok vody, za ktorej krádež je celkom brutálny trest neponúkne viac, ako len kulisu pre akciu. A dizajn mimozemšťanov? Tých pár, ktorých vidíme, je zaujímavých, ale drvivá časť postáv sú ľudia. Takže na celej epizóde sa dá pochváliť len animácia a akcia, ktorá je fajn, i keď škoda, že je v noci. Potenciál tejto epizódy bol určite omnoho väčší. ()

ALIENka_

Jak to jen říct. Hmmm. Na jednu stranu tahle epizoda byla fakt zábavná, na druhou ale.. Nějak mi přijde, jako bych ji viděla snad stokrát. To téma je fakt zajímavý, chlápka se snaží dostat kde kdo kvůli tomu, že je nesmrtelnej. Ale sakra kolikrát udělali to zachránění na poslední chvíli? Přísahám, že pokaždý, co si říkáte, že cápek už to má spočítaný, se za ním objeví ta napůl kyborg napůl žena a na poslední chvíli ho zachrání. A to ani nemluvím o tom, že padouch má klasicky s hrdinou rozhovor před smrtí, než ho zabije, což samozřejmě vyústí v padouchovu smrt. Ježiši, tuhle sračku už jsem viděla tolikrát, že už mě to fakt vysírá do běla. A proč chtěli Snowovi kule? To si z nich chtěli uvařit polívku a pak je sežrat, aby byli nesmrtelný? Však takhle by ani nevěděli, jestli to jsou jeho koule... Hodnocení: mám pocit, že kdyby tenhle díl trval aspoň 40 minut, mohl bejt mnohem lepší/10 ()

Frajer42

2 dobré díly po sobě, to jsem v rámci tohoto seriálu zažil vůbec poprvé, ale nemohu jinak. Animace a akce je krásná na pohled a navíc mě tentokrát akční děj dokázal chytit za koule. Naštěstí ne tolik, jako se za ně snažili chytit hlavního hrdinu, utrhnout mu je a nějakým záhadným způsobem se právě z nich dovědět tajemství jeho nesmrtelnosti a rychlé regenerace. Děj vykrádal kdeco, ale měl výborný spád a hlavní postava byla skvěle napsaná. Jeden z mála opravdu vydařených dílů. [85 %] ()

David.Darco

Nádherná fotorealistická epizóda animáciou podobná epizóde BEYOND THE AQUILLA RIFT. Tvorcovia majú zrejme radi Star wars, menovite Mandaloriana, ktorý bol určite jedným zo zdrojov inšpirácie. Samotná myšlienka však nie je nejaká svetoborná, skôr obohraná pesnička a tak nezostáva nič len tešiť sa z úžasnej animácie, gore scén a funkčnej chémie medzi postavami. Len škoda že tento krát (zatiaľ vo všetkých epizódach) na rozdiel od prvej série vynechali tvorcovia ľahkú erotiku. Škoda. Za prostredie a Gore scény sa prikloním vyššie. ()

• Předlohou pro tuto epizodu je povídka z mezigalaktického světa Řádu „Snow in the Desert“ (2002). Autorem knižních sérií a tvůrcem „Polity Universe“ je Neal Asher. (Draciste)