Love, Death & Robots - 2. svazek (2021) (séria)

Automatická hlasová služba (S02E01)

(epizóda)
  • USA Automated Customer Service

Jestli vás úklidový robot zkouší zabít, stiskněte trojku. (Netflix)

Frajer42

Spoilery! Vize budoucnosti, kde zhýčkané přestárlé lidstvo zcela odevzdalo své životy do rukou robotů. A jednomu takovému úklidovému robotu se porouchá program a dostane chuť "uklidit" i vše živé. A tak svádí boj snad s poslední místní vitální důchodkyní a zastaví ho až stará osvědčená brokovnice. Docela vtipně si díl utahuje z telefonních podpor. Dalo se to. Díl je krátký a má ďábelské tempo. Docela zde funguje stupňující se napětí a animace mi k tomu docela sedla. Škoda jen nesmírně otřepaného nápadu. [75 %] ()

KukulienkaHO

Námet o vzbure strojov je otrepaný. Bohužiaľ, Automated Customer Service tomu nepridáva žiadnu inováciu. Sparodovanie situácie, keď zákazník rieši problém cez zákaznícku linku ale fungovalo. Pobavil som sa. Ale to je asi tak všetko. Pokiaľ tu bola snaha poukázať na závislosť našej spoločnosti od moderných technológií, tak moc nevyšla. Ehm... Samozrejme, zabudol som na parádnu animáciu (ako inak).😅 ()

ALIENka_

Je to tu! Do prdele ano, dočkali jsme se, dámy a pánové! Na druhou sérii čekám snad rok. První měla pár fakt luxusních příběhů, takže doufám, že druhá bude ještě lepší. I když tenhle díl mě teda nějak neoslovil. Dokonce si dovolím říct, že jako navnadění do druhý série byl pěkně na hovno, protože mě navnadil tak akorát na to, jít si lehnout a spát. Ještě, že tahle epizoda trvala jenom 10 minut. Už dlouho jsem neviděla nic takhle nezáživnýho. Možná mám náročnej smysl pro humor, ale tohle rádoby vtipný cosi mě snad umořilo nudou. Snažili se vůbec bejt vtipný nebo o co se sakra snažili? Vzpoura čisticích robotů ve městě, kde žijou samí důchodci. Dokážu si představit, že by to mohlo bejt mnohem zajímavější. A ta animace? Sice nerada hodnotím styly animace, ale ježiši, tahle byla fakt nekoukatelná. Já si nemůžu pomoct. Hlavně ty obličeje, to se fakt nedalo. Hodnocení: snad mě příští díl spraví dojem/10 ()

CheeseFigure

Tak druhá séria mohla začať aj lepšie. Zámerom celého dielu zrejme bolo spraviť si srandu z technickej podpory. A nebudem klamať, pobavilo ma to, ale celkovo mi chýbala nejaká pointa, nejaký koniec, nejaké vyústenie. To, že autor mal zrejme práve problém s technickou podporou a potreboval to zo seba dostať animovaným projektom mi proste nestačí. P.S.:  Spomenul si ešte niekto pri úvode na film Wall-E? ()

FeriusParfax

Tak já jsem se u této epizody párkrát pousmála. Jak zajímavé animaci lidí s obřími neforemnými hlavami, tak nápadu. Líbila se mi telefonická podpora, která dost odrážela realitu všedních dní a zabijácký robotický vysavač/kadeřník. Odhodlaný soused s brokovnicí dával tušit jasnému konci. No… opak byl pravdou. Hodně dobře tu taky vystihli hlasy postav. ()

• V epizodě zazní píseň „Got It Boomin“ od Oren Major & The Grand Mess. (Duoscop)