Love, Death & Robots - 1. svazek (2019) (séria)

Alternativní historie (S01E17)

(epizóda)
  • USA Alternate Histories

Chcete vidět umírat Hitlera na sto a jeden neuvěřitelný způsob? Tak prosím. Vítejte v  Multiversity! (Netflix)

dan4815

Solidně zničený potenciál tématu, které mohlo tolik nabídnout. Humor je v rozmezí u žáka druhé až šesté třídy a u inkluzivního žáka v rozsahu první až střední. Díl nenabídl žádnou zajímavou zápletku ani myšlenku, a ve spojitosti s bídným humer jsem docela blízko odpadu. Nevím, je vidět, že díl komponovaný pro diváky ze základních škol, nebo pro lidi na tripu. Nejsem si však jist, zdali by neměli pak solidní badtrip. ()

Frajer42

Úvodní nápad s alternativní historií, kdy můžete změnit nějakou událost v minulosti a sledovat, jak to ovlivní budoucnost, mě dostal. Bohužel nadšení velmi záhy vyprchalo. Tvůrci si vzali na paškál tu vůbec nejotřepanější možnou postavu, která napadne úplně každého jako první - Adolfa Hitlera. To by mi ještě nevadilo. Bohužel, tahle přehlídka trapnosti a ubohých nápadů měla v mých očích asi takový smysl pro humor, jakým překypuje Petr Fiala - vůbec žádný. Přitom to téma otevíralo dveře do kořán neomezeným možnostem. Animace mě také nijak neoslovila. [30 %] ()

Klajnik

Tenhle díl je ze všech nejhorší. Dobrej námět, ale nedává to smysl, což by nevadilo, kdyby to bylo vtipný. Tohle jsou ale nápady malýho dítěte. Víctor Maldonado a Alfredo Torres mají dosti infantilní smysl pro humor. Je to patrné i v díle o Třech Robotech a v díle o Jogurtu. Zde se však jejich nesmysl pro humor projevil nejvíc (Hitlera zavalí želé, které na něj vystřelilo SSSR a prvním mužem na měsíci se stane Putin. Hah) Laxika, kterej dal 5/5 a napsal, že se řehtal od začátku do konce, bych propleskal, aby se ze svého nevkusu probral. ()

BroDan270

Prvotný nápad ma nadchol, čakal som ale asi skôr reálnejšie udalosti. Čo ak by sa utopil ako malé dieťa (naozaj sa skoro utopil) alebo čo ak by ho ten francúzsky vojak na fronte počas 1. svetovej zastrelil a neušetril. Vzišla z toho však naozaj kokotina, aj keď musím povedať, že v tom dobrom slova zmysle. Aj keď to na mňa až tak nezapôsobilo, no Gluugsnergluug ma dostal do kolien 🤣🤣 Aj sexuálny maratón s viedenskými prostitútkami vyzeral lákavo, hoc sa končil smrťou 🤣 ()

bosonoh

Rozverná, vtipná, zábavná a trochu šílená jednohubka která vám spraví náladu. Na první pohled jednoduchá animace je neskutečně formálně propracovaná.  Svým absurdním humorem a nadsázkou mi připomněla Stopařova průvodce po galaxii. Pro velké množství politicko-histotrických odkazů v rychlém sledu na malé ploše nutno vidět vícekrát a být pozorný. Srdcovka, takže 100% ()

• V jedné z alternativních budoucností se první ženou na měsíci stala Janine Lindemulder. Toto jméno patří jedné z největších německých pornohvězd přelomu 20. a 21. století. (NiWi)