Mladý pár se přestěhuje do nového bytu a na dně svého zaprášeného mrazáku objeví ztracenou civilizaci. (Netflix)

honajz2

Eh... má cenu to vůbec psát, když to tu píše většina uživatelů? Ale tak budiž - tohle už bylo v Simpsnech, ve Futuramě, v South Parku a určitě to má i nějakého prapůvodce, který je buď z Twilight Zone, nebo z nějaké padesátkové americké sci-fi. Nicméně uznávám, že mě to aspoň nenudilo, rychle to uteklo a i vtipné to místy bylo, jen ta závěrečná pointa byla slabá a celkem o ničem. 3* ()

Martrix

Nijak originální námět osvěžovalo jen moc pěkné zpracování. S trochu snahy tam mohl být nějaký lehký přesah. Takto je to jen primitivní...v mražáku se nám vyvíjí civilizace. Futurama (dokonce i ta epizoda, kdy si po požití starého sendviče vytvořili červi civilizaci ve Fryovi) zpracovala podobný námět mnohem lépe. ()

KillHurt

Obdobná myšlenka se mi líbila v Simpsonech, South Parku, Futuramě i v Evoluci. A mám pocit, že jsem něco podobného četl i od Philipa K. Dicka (mám pocit, že se ta povídka jmenovala Autor, ale je to už dávno). Takže neřeším. kdo koho vykradl. Mám ten nápad rád a ještě raději bych ho viděl v nějakém promakanějším formátu. ()

jabbo123

Nějak nemohu překousnout přístup těch dvou manželů. Děje se to po celém světě? Je to taková normálka, jako když najdete hnízdo sršňů? Nebo je to jen tak moc art, že si z toho prostě nic nedělají - autorský záměr. Za mě ale bohužel díky těm dvěma lidem asi nejhorší díl vůbec spolu s rednecks vs aliens. ()