Love, Death & Robots - 1. svazek (2019) (séria)

Za souhvězdím orla (S01E07)

(epizóda)
  • USA Beyond the Aquila Rift

Posádka roky cestovala několik světelných let neznámým kurzem. Teď se snaží přijít na to, jak daleko se dostali. (Netflix)

ALIENka_

No do prdele, už jsem myslela, že to, na co čekám poslední 3 díly nikdy nepřijde a je to tu. Zatím bezesporu nejlepší díl společně s prvním. Příběh skvělej, animace na orgáč a ta atmosféra.. Navíc tam byly kozy, sex a skvělá hudba. Doufám, že bude víc takovejch temnejch dílů se skvělým plot twistem. ()

Naushika.

Pěkně vygradované a vypointované, ale za mínus tentokrát paradoxně považuji animaci, protože tato úroveň realističnosti je přesně uprostřed uncanny valley a ve výsledku podrývá uvěřitelnost postav a jejich interakcí, takže to emocionálně zdaleka tak nevyzní. Jo a ty samoúčelný prsa a sex, který jsou tam jen proto, aby tam byly, tomu na hloubce a autenticitě nepřidávají. ()

KukulienkaHO

No do prdele... Tak toto jako... Ty vole, to bolo úžasné. Nemám slov, vôbec. Masaker... Atmosféra fantastická. Zvrat a odhalenie parádne. Hudba a hlavne skvele vybratý song, fantasticky tam zapasoval. Toto ako celovečerák by som si nechal lúbiť. Úžasná originálna psychologicko mysteriózne hororová sci-fi podívaná s výbornou animáciou. Zimomriavky jak ďas. P.S.: Tie potrvajú ešte aj hodinu.😄 ()

laserr

7/10, 5. nejlepší díl. Hodně dílů působí spíš jako koncept než jako celá short story, ale tady mi to vadilo asi nejvíc. Možná je to vlastně hrozně dobrá vizitka, že jsem byl na konci dílu dost naštvaný, že to není začátek celovečerního filmu, nicméně ta pachuť už mi na jazyku zůstane, kdykoliv si na tento díl vzpomenu. ()

Rocky88

Zdejší animace mi připomněla nejznámější díl Animatrixu, kde člověk v některých scénách prostě není schopen rozezna, zda se jedná o skutečnost či animaci. Zdejší zvrat je poněkud předvídatelný (kdo má nakoukáno, ví, co z takovehlého probuzení většinou bývá), každopádně pointa má koule (pro hlavního hrdinu je to happy-end). Sci-fi, jehož převedení do filmu by mělo úspěch. ()

• Postavy Thoma a Grety jsou vytvořeny podle jejich motion capture herců Henryho Douthwaita a Madeleine Knight. (LUKICKK)
  • V epizodě zazní píseň „Living in the Shadows“ od Matthewa Perrymana Jonese. (Duoscop)