Love, Death & Robots - 1. svazek (2019) (séria)

Požírač duší (S01E05)

(epizóda)
  • USA Sucker of Souls

Krvežíznivý démon, který byl osvobozený při archeologických vykopávkách, bojuje s tlupou nájemných vrahů vyzbrojených… kočkami? (Netflix)

Frajer42

Nad animací jsem si nepohonil jako většina zdejších hodnotitelů, ale neurazila mě. Zato mě však velmi urazil krajně nezáživný děj. Vtípky zde nefungují a absolutně nechápu, proč mají jednotliví tvůrci takové neukojitelné nutkání cpát všude kočky.  Upíří monstrum vzhledem k možnostem animace zoufale nezáživné. Děj místy dokonce nudnější než Jurečkovo blábolení. [50 %] ()

ALIENka_

Narozdíl od předešlýho dílu má tenhle naprosto skvělou 2D animaci, se kterou bych se klidně koukla na celej film. Vlastně tenhle díl by byl dobrej, kdyby se tolik nesnažil bejt vtipnej v každý druhý scéně. Jediná věc, která mě tam fakt pobavila byly prcající kočky. Konec otevřenej, ale takovým strašně klišé způsobem typu "Postavy jsou obklopený hromadou krvelačných monster, záběr zčerná a je slyšet jenom křik". ()

Sayko

Dobře, doposud jsem si myslel, že mají epizody v Love, Death & Robots alespoň podobnou animaci nebo tak něco, ale tady se to vylučuje. Což naopak neznamená, že by se mi tahle "anime" animace nelíbila, připadal jsem si jako když každé ráno koukám na Pokémony, jenom to bylo trochu sprostější a mělo to rychlejší drive, why not? Pecka! ()

Naushika.

Eh... ok? Zpracované solidně, ale obsahově naprosto nezajímavé. Navíc se autoři nějak nerozhodli, zda to má být jakože drsný a vážný nebo jakože sranda. A pokud to teda měla být sranda, tak tu si představuju jinak než jako náhodný a nepatřičný sexuální narážky. Působí to, jako by to režírovali a animovali normální lidi, ale psal puberťák. ()

CheeseFigure

Animácia mi spočiatku nesadla, ale rýchlo som si na ňu zvykol (presvedčila ma smrť toho asistenta). Čo viac dodať? Klasický akční horor, ktorý mi pripomenul akčňáky osemdesiatok. Prečo? Lebo drsný žoldnieri, ktorý čo veta - to perla, ustráchaný profesor a nebezpečné krvilačné zlo. K tomu ešte prihoďte sexujúce mačky v čase, keď sú najviac potreba a ten záver, ktorý nepatrí síce k najoriginálnejším, ale i tak jeho zapojenie funguje. Nakoniec sa tento krátky hororový akčňák prebojoval z troch na štyri hviezdy. ()