Americké speciální jednotky jsou vycvičené tak, aby zneškodnily každou hrozbu – klidně i zabijáckou mašinu z laboratoří CIA. Jejich tajná zbraň? Smysl pro humor! (Netflix)

MarekPlachky

Každá série Love, Death & Robots má své vrcholy, které se zaryjí do mysli diváků hlouběji než trauma z dětství, buď za to může neotřelé, umělecké, nebo až realistické grafické vyobrazení jednotlivých dílů, fabulózně strhující příběh, či nové oči otevírající myšlenky - ty nejlepší díly ze všech vznikají snoubením dříve uvedených i dalších faktorů v magnificentní celek. Tým zabijáků však není takovým výsostným vrcholem, ne každý díl může být nejlepší, ale tento se ani nesnaží. Animace je průměrná a ničím neoslní. Humor se drží stylu stereotypních amerických red-neck burano-vojáků z Alabamy ("Bůh žehnej Americe", "Miluju vůni napalmu po ránu", "Žádný zatracený libtard mi nesebere mou zbraň, mám na ni podle druhého dodatku ústavy právo" atd.), vtipy se snaží být přehnané, ale nedaří se jim překročit touženou hranici, kdy se tento typ humoru stává skutečně humorným a ne jen cringe hláškováním. U pár hlášek se možná lehce pousmějete, ale to je  nanejvýš vše. Příběh taky nenadchne, takže ve výsledku máte nemasnou neslanou akční desetiminutovku, jejíž jediným hříchem je, že na ni zapomenete dřív, než skončí závěrečné titulky. ()

Frajer42

Docela se mi to líbilo. Od ostatních laciných vyvražďovaček tento díl odlišují hlavně vtipně napsané postavy vojáků - salámistů. Příběh je znovu absolutně dementní píčovina, ale má alespoň obrovský nadhled a působí místy velmi vtipně, což je v rámci tohoto seriálu vždy příjemné překvapení, protože tamní humor mi zpravidla vůbec nesedí a vůbec mě nebaví. [70 %] ()

Nevka

Dobře, asi každá série musí mít nějakou podobně ultra jednoduchou epizodu, kde brutální mašina šmelcuje náhodnou partičku ozbrojenců, ale tohle mi nestačí. Hlášky sice místy fajn, ale i tak je to jen vata, která zabírá prostor něčemu originálnějšímu. I ve srovnání s příběhově podobným "Sucker of Soul" je to o nějaký ten level níže. ()