Tajuplné světy, podivná stvoření a ujeté příběhy. Třetí pokračování animované antologie od Tima MilleraDavida Finchera, která už posbírala pěkných pár cen Emmy. (Netflix)

3DD!3

Silná série plná odvážných narativních experimentů. Moralitka od Finchera o nevyzpytatelných námořnících nahodí udičku a divák se veze až do konce. Úlitba Lovecraftovi malém nadechne (škoda dílčích chyb - roboti místo Shoggotha a useklého konce) a frenetický závěr o hluchém hamižníkovi a siréně nutí sbírat čelist z podlahy. Nechybí vtipné kousky. Návrat Tří robotů nemá sice wow efekt jejich prvního zářezu, ale je pořád velice podařený a Masonovy Krysy jsou absurdní krvavý masakr. Noc mini mrtvých ukazuje obrovské měřítko, které miniatury nabízí a ničení světa tak získává o to vtipnější pointu. Zatím nejlepší série. ()

EvilPhoEniX

Největší Guilty Pleasure a nejsilnější ultimate cinematic experience za sakra dlouhou dobu. 2 hodinová přehlídka těžkého GORE!! Multižánrová revoluce i evoluce v jednom. Dech beroucí vizuál, svěrač stahující akce, filosofický přesah. divoká zábava a Fincher utržen z řetězů.. Uff multiple orgasms experienced. 1. Tři Roboti- Strategie úniku. Tady se vrací trio známých robotů, aby prouzkoumali lidské survival strategie v post-apo světě. Hezký vizuál, příběhovější povídka s hezkými záběry na kostry a vtipnou finální vsuvkou. Za sebe bych se bez robotů obešel, ale jako vstup slušné. 3.5/5. 2.Děsivá výprava-David Fincher šokuje hned ze startu. Naprosto utržen z řetězů dominující nad všemi. Strhující Animace, hutně temná atmosféra, obrovský a skvěle vydesignovaný Krab, nekompromisní Gore, nálož zvratů a silný příběh o morálce, loajalitě a zradě. Nádhera. a chce to celovečerák!! 5/5. 3. Tep Toho stvoření- Za mne nejslabší a nejzbytečnější povídka. Animace, která mi nevoní, zbytečně dlouhé, pomalé tempo, žádná akce ani gore, jen psychotropní výlet a explorace měsíce ( V CGI animaci by to mohlo být výživnější), závěrečná hudba slušná. 2/5. 4. Noc Mini mrtvých- Šílená  zombie satira začínající cheesy sexem na hřbitově a končí světovou Zombie apokalypsou v 2D animaci. Netradiční a originální pojetí, vtipné, drsné, morbidní, zábavné, krátké a s odkazy na Zombie klasiky. Rozhodně povedené. 4/5. 5. Tým zabijáků- Opět kraťas s kreslenou animací, ale naštěstí poslední ( v téhle sérii jen 2!), je to hloupoučké béčko o drsném komandu proti obrovskému Mecha Grizlly. Spousta krve, skvělé hlášky, jednoduché, ale zábavné. Z ranku kreslených jeden z nejzábavnějších. 4/5. 6. Roj - Opět velmi působivá CGI animace o 2 vědcích, kteří prozkoumávají starodávnou alien civilizaci. Zajímavé myšlenky a úvahy, slušné dialogy a ke konci i slušně napínavé a překvapivě drsné. Škoda useklého konce, ale rozhodně super. 4/5. 7. Masonovy Krysy- Tohle je neskutečnéj masakr!! Ratpocalypse! Farmář má ve stodole evoluční krysí armádu a rozhodne se na ně povolat high tech vychytávky od deratizátorů a je z toho 4. světová!! Skvělá animace, úžasně trhlý nápad, vtipné vsuvky, neskutečně brutální akce a překvapivý konec. Tohle se neskutečně povedlo. Opět kraťas hodný celovečeráku. 5/5. 8. V klenutých sálech pohřbený- Další epický zážitek. Hluboko v Afghanistánu skupina vojáků má za úkol osvobodit rukojmího od teroristů, ale střetne se s mimozemským zlem! Akční inferno s mimozemskými pavouky a Lovecraftským Ctulhu s vizuálem tak působivým, že jsem misty váhal, zda je to animace či skutečnost. Navrch si přidejte i syrové a nekompromisní Gore a je tu nejlepší alien zážitek od Vetřelce. 5/5 9. Jibaro -Finální nářez! Artová, folklórní reimaginace pohádkové balady o siréně, která svým zpěvem láká muže k záhubě- Brutální "Ballet of Death" rytířů na jezeře s impresivní CGI animací, chaotickou a divokou kamerou, která přidává na syrovosti a nepříjemnosti- za mne docela hororové mrazení s lehce divným avšak šíleným koncem ( nejbrutálnější loupež zlata, co jsem kdy viděl) Wow. Jediný mínus je opět fakt, že to mohlo mít dalších 10 povídek, ale přesto unikátní filmová zábava, která vyniká díky dnešní moderní době. Ustřelená hlava a urvané koule současně.5/5. Celkový zážitek full housový. Docení jen vyvolení. () (menej) (viac)

Davies182

O dost méně konzistentní než předchozí volume, paradoxně ale mnohem odvážnější skrze jednotlivé příběhy. Průměrné díly se střídají s několika vyloženě do mozku se vpalujícími obrazy, poslední dvě části jsou pak ryzí blaho. Asi bych klidně zvládnul, kdyby tahle záležitost měla nekonečno řad třeba až do roku 20∞. [Netflix] ()

DJ_bart

Aneb do třetice všeho dobrého. Plnej počet bych 3. sérii Love, Death & Robots s velkou pravděpodobností nedal, ale jelikož mám slabost pro povídky, animovaný příběhy a všeobecně experimentální meta-filmy kde forma dominuje nad obsahem, tak protentokrát zcela subjektivně a úmyslně nadhodnocuju a dávám plnou palbu. Tohle je prostě a jednoduše uměleckej unikát, který si tu pochvalu za svou kreativitu zaslouží, i kdyby na chleba nebylo. V rámci antologií jde totiž o nedocenitelnej klenot.... VERDIKT? O pár coulů poutavější než druhá série, první volume je však stále nepřekonaná meta-žánrová renesance. Jakožto ateista říkám, že těch epizod je zas nekřesťansky málo. A ne, dvouhodinovej binge-watch mi fakt nestačí. ()

dr.horrible

Jibaro je šialene dokonalá vec a Mielgo génius, ktorý ešte dokáže veľké veci. Tiež sa mi dosť páčila epizóda 3; ako celok je ale tretia séria L,D&R skrátka slabo vypointovaná, oproti predošlým dvom. A to vrátane najlepšie hodnoteného Fincher/Miller masakru. Prvá časť je len hlúpy vtip, iné dve časti sú o niečo kvalitnejším vtipmi, a zvyšná tretina seriálu prehliadka pekne spracovanej akcie. ()

Chrustyn

Klasika jako v předchozích sériích. Některé epizody skvělé, jiné o ničem. Různé vizuální styly, někdy vtipnější, jindy akční nebo vážné. 4. díl vynikající, pár jiných zábavných a některé trochu mimo. ()

mm13

Najlepšia séria! Len dúfam, že takou nie je dielom náhody, ale možností, ktoré sa tu otvorili (snáď aj celému radu ďalších talentov) a stále pevnejšej pôdy pod nohami producentsko-tvorivého zázemia Fincher & Miller. Skrátka to začína naberať smer aj na obrátkach; je to surovejšie rovnakou mierou ako odvážnejšie, v neposlednom rade vypiplanejšie a vybrúsenejšie. Strašne som si to užil! ()

Sawy

Poslední tři díly jsou splněným snem každého fandy krátkých, stručných a výstižných sci-fi / fantasy povídek. Buranská miniatura o deratizaci, lovecraftovská military řež a středověká mytologická romance stojící na kontrastu expresivního obrazu a specifické práce se zvukovou stopou činí závěr třetího svatku zatím nejsilnější pasáží celého od začátku fascinujícího seriálu. I tady jsou slabší kousky (Tep toho stvoření je totálně nedotažený a Tým zabijáků je vyložená komická výplň), ale která povídková knížka nemá slabší kousky? A potom je tady Fincherova Děsivá výprava. Doufám, že nás ještě čeká hodně svazků, je radost sledovat hravost a nápaditost, kterou na krátké ploše, za pomoci animace a tří definujících slov v názvu dokážou tvůrci vykazovat. ()

ScarPoul

Najväčším problémom tretej série je repetitívnosť motívov. Áno, ľudstvo ničí zem, áno vyspelé technológie sú dakedy na škodu a samozrejme chyby čo sme robili v dejinách, robíme aj v budúcnosti. Nič nové. Tvorcovia sa snažia byť aktuálny ale pravdou je, že dakedy je to v rámci príbehu na škodu. Animácia vo všetkých poviedkach je ale výborná. Hoci najviac rezonuje prevedením posledná Jibaro. Mňa osobne bavili tie poviedky ktoré sa na nič nehrali ako Kill Team Kill, Bad travelling alebo Lovecfarftovské In Vaulted Halls Entombed. V zásade prevládajú pozitívne pocity. Bavil som sa. Ale to neznamená, že predchádzajúce série nemali v sebe viac originality a túžby vypovedať aj niečo iné ako agitku. Ale tento Netflixovský projekt mám rád a v zásade som bol potešený. 3. séria 75% ()

maddy

Three Robots: Exit Strategies (7/10) / Bad Travelling (8/10) / The Very Pulse of the Machine (6/10) / Night of the Mini Dead (6/10) / Kill Team Kill (5/10) / Swarm (7/10) / Mason's Rats (5/10) / In Vaulted Halls Entombed (8/10) / Jibaro (6/10) = CELKOVO SEASON 3: 7/10 ()

agentmiky

V porovnání s předchozí sérií o trochu konzistentnější. Jasně, zase bych zde našel díly, které mě nezaujaly tak, jak jsem si v ideálních snech představoval, na druhou stranu mě pár epizod opět dokázalo naplno pohltit. Jako nejlepší díl mohu bezpochyby označit díl číslo dva zvaný DĚSIVÁ VÝPRAVA. Strašně moc v tom byl vidět perfekcionalismus Finchera, počínaje bezchybnými výkony (jasně, jedná se o animaci, ale takto přesvědčivě to natočit? to klobouk dolů) a konče neskutečně propracovaným příběhem, kde se nešetří kvalitními zvraty (doprovázené dosti brutálním nádechem). I pár dalších přírůstků do univerza LDR překvapilo, nejvíce asi MASONOVY KRYSY, tak zábavnou epizodu tahle série potřebovala. Dost mě zklamal poslední díl JIBARO, ta animace je totiž jedním slovem dechberoucí, ale zápletka se nevydařila, dosti slabý odvar. Rozhodně jsem pro další sérii (opět s účastí Finchera). Za mě dávám nadprůměrných (ale naprosto zasloužených) 8/10 ()

Bordoshut

7/10 – Strašně těžko se to hodnotí takhle souhrnně. Třetí sérka Love, Death & Robots je neskutečně nesourodá, nejednolitá a zkrátka nekompaktní podívaná, kde nejenže je každý díl sám za sebe, ale také kope za úplně jiný tým v rámci animace – ba dokonce snad hraje i zcela jiný sport. Bohužel, podobně je tomu i s kvalitou jednotlivých počinů, některé hold koupou druhou ligu. Na druhou stranu: sto lidí, sto chutí a já věřím, že KAŽDÝ díl si najde své fanoušky. Stejně tak každý člověk si jistě vybere aspoň jednoho favorita, který ho nějak zaujal. Ta variabilita je vážně neuvěřitelná, každý díl je zcela jiný a názory na něj se různí zrovna tak – člověk od člověka. Díl, co se líbil mně, se nemusí líbit vám a naopak. Každý si zkrátka přijde na své. To se vidí málokdy. Pátou * dát nemůžu, protože ačkoliv je většina epizod vážně povedených, ze subjektivního hlediska se mi jich prostě pár nelíbilo. Má top trojka: 1. Jibaro; 2. Mason's Rats; 3. Bad Travelling. Největši tragédie byla pro mě jednoznačně The Very Pulse of the Machine, kde jsem měl celou dobu pocit, že dabéři akorát plácají random kydy, které dohromady nedávají vůbec žádný smysl a celkově jsem to prostě nepochopil. Top hláška: "That's all you got? Stupid fucking honey badger!" ()

M.i.k.e

další várka lásky, smrti a robotů sice přináší méně epizod na plnou palbu, ale jinak je z hlediska vyrovnanosti jejich kvality zatím nejlepší. Jediná, která mi vyloženě nesedla byla pátá část se zabijáckým robomedvědem, která nebyla úplně zlá, ovšem v kontrastu se zbytkem byla dost obyčejná. Zbytek nabízí jak už bývá dobrým zvykem různorodou škálu počínaje satirickou parodíí Noc mini mrtvých a konče strhujícími atmosferickými počiny jako Fincherova Děsivá výprava, popřípadě finální Jibaro, které si bere inspiraci z legend, ale je u toho schopno parafrázovat dobývání jižní Ameriky.Celkem škoda, že těch epizod je nakonec opět tak málo...80% ()

LasT_Olt

Celkově převažuje spokojenost. Každému kdo kouká už od první série, musí být jasné že je tady nějaký vzor a je zbytečně se pohoršovat nad tím, že je jedna dvě epizody vyloženě špatných. Úplně zklamaný nejsem z ničeho, slabší je The Very Pulse of the Machine, na který jsem se upřímně nejvíc těšil, pak Kill Team Kill a závěrečné Jibaro, které je fakt ulítle zpracováno. Vracející se Tři roboti jsou znovu skvělí, zbytek je přímo výborný. Pán Crabs na lodi, sex který vedl k zombie apokalypse, utopický Roj, krysy pálící si vlastní chlast a parta vojáků střílící vetřelce v vizuálně naprosto opojném jeskynním dungeonu. Víc netřeba spoilerovat. Má to lásku, smrt, roboty, sex, je to scifi, fantasy, horor. Co víc si může člověk v dnešní době přát...? ()

Remivsremi

I třetí řada přinesla neskutečné vizuální potěšení. Technologická stránka je fascinující. Celý projekt v mých očích plní zásadní věc. Představení nadaných studií a jejich možností. Více jak polovina příběhu by si zasloužila plnohodnotné představení a doufám, že se toho časem skutečně dočkáme. Netflix by do toho měl šlápnout a zafinancovat vznik filmů či seriálů od těchto tvůrců. Diváckou zpětnou vazbu již mají.  Season 3 - jsem spokojený a těším se na další várku. ()

UhLee

(8,5/10). Třetí série antologie Love, Death & Robots ve mně po svém skončení zanechává prozatím nejpozitivnější pocity ze všech dosavadních sérií. Tato série mě pouze ujistila v tom, že Love, Death & Robots patří k nejpůsobivějším animovaným seriálům, jaké jsem měl možnost kdy vidět. Jedinečné autorské animační styly vás během několika sekund vtáhnou hluboko do děje celé epizody, která v některých případech čítá opravdu skromnou stopáží. V této nenastala epizoda, která by mě vyloženě nudila. Nastaly případy, kdy jsem se úplně neshledal se záměrem tvůrců a jejich myšlenka mě minula. To byly ovšem zanedbatelné výjimky, které nijak neovlivnily výsledný dojem z celé série. Tato série nám přinesla plno působivých výjevů, kterým očividně vévodí Lovecraftová monstra. Jednu epizodu, ve které jedno z těchto monster objevilo navíc režíroval legendární tvůrce David Fincher. Tento režijní matador má na kontě klenoty jako Fight Club nebo třeba nejnovější počin The Killer. Vlastně mě vůbec nepřekvapuje, že si k tomuto projektu odskočil. Kde jinde můžete naplno projevit své autorské vize, než v takto rozmanitém projektu. Volume 3 mne tedy pořádně namlsalo a já si bohužel musím moji kapající slinu utřít. Neboť Volume 4 ještě nespatřilo světlo světa a já musím tuto moji spanilou jízdu napříč antologiemi na nějaký čas přerušit. Nezbývá než zatnout zuby, utřít sliny a s očekáváním vyhlížet další nálož epizod, která by tentokrát mohla být zase o něco větší. "Release me!" Nejlepší epizoda: Bad Travelling (S03E02) ()

Lachtaan

Láskyplná, smrtící a hlavně robotí antologie dospěla i u mě ke svému prozatímnímu konci a zase můžu konstatovat to samé co u předešlých dvou řad - skákalo se od výborného k uspávajícímu. To nic nemění na tom, že tomuhle velmi odvážlivému projektu nesmírně fandím a už teď stojím ve frontě na avizovaný čtvrtý svazek. Nejlepší epizody: Děsivá výprava, Noc mini mrtvých a V klenutých sálech pohřbený. [viděno na Netflixu] ()