Tajuplné světy, podivná stvoření a ujeté příběhy. Třetí pokračování animované antologie od Tima MilleraDavida Finchera, která už posbírala pěkných pár cen Emmy. (Netflix)

LasT_Olt

Celkově převažuje spokojenost. Každému kdo kouká už od první série, musí být jasné že je tady nějaký vzor a je zbytečně se pohoršovat nad tím, že je jedna dvě epizody vyloženě špatných. Úplně zklamaný nejsem z ničeho, slabší je The Very Pulse of the Machine, na který jsem se upřímně nejvíc těšil, pak Kill Team Kill a závěrečné Jibaro, které je fakt ulítle zpracováno. Vracející se Tři roboti jsou znovu skvělí, zbytek je přímo výborný. Pán Crabs na lodi, sex který vedl k zombie apokalypse, utopický Roj, krysy pálící si vlastní chlast a parta vojáků střílící vetřelce v vizuálně naprosto opojném jeskynním dungeonu. Víc netřeba spoilerovat. Má to lásku, smrt, roboty, sex, je to scifi, fantasy, horor. Co víc si může člověk v dnešní době přát...? ()

mm13

Najlepšia séria! Len dúfam, že takou nie je dielom náhody, ale možností, ktoré sa tu otvorili (snáď aj celému radu ďalších talentov) a stále pevnejšej pôdy pod nohami producentsko-tvorivého zázemia Fincher & Miller. Skrátka to začína naberať smer aj na obrátkach; je to surovejšie rovnakou mierou ako odvážnejšie, v neposlednom rade vypiplanejšie a vybrúsenejšie. Strašne som si to užil! ()

UhLee

(8,5/10). Třetí série antologie Love, Death & Robots ve mně po svém skončení zanechává prozatím nejpozitivnější pocity ze všech dosavadních sérií. Tato série mě pouze ujistila v tom, že Love, Death & Robots patří k nejpůsobivějším animovaným seriálům, jaké jsem měl možnost kdy vidět. Jedinečné autorské animační styly vás během několika sekund vtáhnou hluboko do děje celé epizody, která v některých případech čítá opravdu skromnou stopáží. V této nenastala epizoda, která by mě vyloženě nudila. Nastaly případy, kdy jsem se úplně neshledal se záměrem tvůrců a jejich myšlenka mě minula. To byly ovšem zanedbatelné výjimky, které nijak neovlivnily výsledný dojem z celé série. Tato série nám přinesla plno působivých výjevů, kterým očividně vévodí Lovecraftová monstra. Jednu epizodu, ve které jedno z těchto monster objevilo navíc režíroval legendární tvůrce David Fincher. Tento režijní matador má na kontě klenoty jako Fight Club nebo třeba nejnovější počin The Killer. Vlastně mě vůbec nepřekvapuje, že si k tomuto projektu odskočil. Kde jinde můžete naplno projevit své autorské vize, než v takto rozmanitém projektu. Volume 3 mne tedy pořádně namlsalo a já si bohužel musím moji kapající slinu utřít. Neboť Volume 4 ještě nespatřilo světlo světa a já musím tuto moji spanilou jízdu napříč antologiemi na nějaký čas přerušit. Nezbývá než zatnout zuby, utřít sliny a s očekáváním vyhlížet další nálož epizod, která by tentokrát mohla být zase o něco větší. "Release me!" Nejlepší epizoda: Bad Travelling (S03E02) ()

ScarPoul

Najväčším problémom tretej série je repetitívnosť motívov. Áno, ľudstvo ničí zem, áno vyspelé technológie sú dakedy na škodu a samozrejme chyby čo sme robili v dejinách, robíme aj v budúcnosti. Nič nové. Tvorcovia sa snažia byť aktuálny ale pravdou je, že dakedy je to v rámci príbehu na škodu. Animácia vo všetkých poviedkach je ale výborná. Hoci najviac rezonuje prevedením posledná Jibaro. Mňa osobne bavili tie poviedky ktoré sa na nič nehrali ako Kill Team Kill, Bad travelling alebo Lovecfarftovské In Vaulted Halls Entombed. V zásade prevládajú pozitívne pocity. Bavil som sa. Ale to neznamená, že predchádzajúce série nemali v sebe viac originality a túžby vypovedať aj niečo iné ako agitku. Ale tento Netflixovský projekt mám rád a v zásade som bol potešený. 3. séria 75% ()

Melios

Nová nálož poviedok Love, Death & Robots ponúkla oproti minulej sezóne kvalitatívne jednotnejšie i lepšie epizódy, no zato mi prišla omnoho slabšia ako jej predchodca. Prečo? Dôvod je jednoduchý. Keď si nové príbehy porovnám s náložou minulých dielov sú takmer nezapamätateľné. Nič okrem úvodných troch príbehov nenesie v sebe žiadne známky pocitu zapamätateľnosti, alebo nejakého hlbšieho príbehu, ktorý by nebol len na jedno posedenie, alebo by nebol taký hlboký a absurdný, že by sa vám v tom ten hlbší zmysel vôbec hnusil hľadať. K poslednej epizóde sa odmietam vyjadrovať, k tej som už komentár napísal predtým. Jedinú vec, čo k tomu poviem je, aby si Fincher láskavo nechával svoje kontroverzné názory pre seba, pretože žvásty typu "ak sa ti toto nepáči, nebudem ťa brať vážne" absolútne nikoho nezaujímajú.  Overall som síce sklamaný, no nemôžem popierať, že som sa nebavil. ťahač tretej sezóny je podľa mňa Bad Travelling. ()