Do redakce Tambury Gazette dorazí nová posila, která ostatním náladu rozhodně nezlepší. Kath zajde za jasnovidkou a neklidný James si plánuje budoucnost. (Netflix)

fabecc1222

Tak odchod Sandy mě zklamal, její postava byla super, a její odchod teda sfoukli dost rychle, škoda.... Její náhrada naštěstí taky dost dobrá, ale i tak no. Zatim humor úplně na nule, ani ty redaktorské vsuvky zatím moc nefungují. ()

Necrotongue

Kdo by čekal, že mi, jakožto velkému odpůrci politické korektnosti, bude chybět Sandy? Já tedy ne, a přesto je to tak. Druhá epizoda si mě příliš nezískala, tvůrci totiž vsadili vše na melancholickou atmosféru, a i když se i přes tuto skutečnost dostalo na slušné humory, bylo jich tu na mě příliš málo. Jsem taky nespokojen s tím, jak se nenápadně vytrácejí postavy, protože Sandy není jedinou pohřešovanou. Pokud to takhle půjde dál, obávám se, že budu muset oprášit jeden svůj starší názor, a sice ten, že měl seriál skončit po první sezóně (stejně si myslím, že to měl Ricky Gervais původně v plánu). / Poučení: Pokud se chystáš na swingers párty, měl bys být připraven na všechno. Na všechno!! ()