Tony udělá rozhovor s místní ženou závislou na plastických operacích. Pak se snaží nebýt jízlivý, protože chce rozveselit Kath. (Netflix)

Necrotongue

Jak mi předchozí díl po všech stránkách tak nějak sedl, tak mě čtvrtá epizoda zklamala. Jistě, i ona obsahovala několik momentů, které našly cestu k mému lidštějšímu já, ale byla to postava Tonyho, jež mě tentokrát už opravdu štvala. Velice dobře chápu, že může někdo vnitřně trpět, ale pro blaho ostatních se tváří, že je v pohodě, ale je pro mě strašně otravné sledovat, jak někdo obchází kolem a každému se v slzách svěřuje se svým krutým osudem. Vedlejší postavy ale i tentokrát odvedly dobrou práci. / Poučení: Nešiř kolem sebe chmury. Ti, které jsi tím otrávil, začnou otravovat tebe. ()

fabecc1222

Příjde mi, že Tony je v této sérii velmi často takovým "vypravěčem", který posouvá děj vedlejších postav, a jeho linka je upozadněna. Což určitě není na škodu, protože i vedlejší postavy jsou všechny velmi sympatické, a jejich příběhy určitě zaujmou, a u Tonyho se také díky tomu projevují jeho kladné vlastnosti. "Jednohubky" o novinářských příbězích, které dostanou vždy v dílu jen jednu scénu, představují kolikrát humorný vrchol děje, stejně tak je tomu i v tomto díle. ()