Vlčie jazero

Kanada / USA, 2001, 60 min

Policista John Kain a Ruby Wilderová se znají necelý rok, ale John se rozhodl požádat ji o ruku. Ruby nabídku přijímá. Když chce dojet pro čínské jídlo, je přepadena. John slyší křik, vyběhne ven, ale v autě nalezne jen stopy krve a uříznutou ruku. Oznámí vše svým kolegům, ale ti zjišťují, že Ruby Wilderová, nemá nikde žádný záznam a vypadá to, že byla buď duch, nebo za sebou dokonale zametla stopy John se snaží už půl roku najít někoho, kdo by mu o Ruby mohl sdělit informace. Rozvěsil všude plakáty s její fotografií a telefonním číslem na sebe. Přicházejí různé informace, které Johnovi moc nepomohou, až mu zavolá muž, který tvrdí, že Ruby vezl a vysadil ji u Wolf Lake. John se tam vydá a cestou potká ustrašenou dívku Sophii. Vezme ji do městečka a ubytuje se v hotelu. John se vyptává na Ruby místních obyvatel. Oknem zahlédne zvláštního vlka, přičemž se dozví, že to je dobré znamení Nejdřív se mu v pátrání nedaří, až později mu Willard Cates se svou ženou Vivian podle fotky poznají, že jde o jejich dceru Ruby. Pozvou Johna na večeři, při níž mu řeknou, že Ruby neviděli již dva roky, naposledy v nemocnici, odkud zmizela (oficiálny text distribútora)

dainio

Viděl jsem asi tři první díly..pak jsem se ale na to vykašlal..prima to totiž dávala strašně pozdě..jinak hodně dobrý hororový seriál se skvělým Louem Diamondem Phillipsem. ()