Před médii pózují celebrity, zprvu přichází Nikki Becková s přítelem Brandonem Hessem a vzápětí za nimi April Goodwinová se svým pejsánkem. Před zraky kamer sehrají malé představení a zdá se, že se ty dvě ženy právě nemusí. Krátce nato Nikki uspořádá party, a když se na ní objeví i April, Nikki raději odejde s tím, že chce být sama. Nikki je za nedlouho nalezena ve vaně, do které někdo zřejmě hodil elektrickou lampu. Navíc se v ústech Nikki našla jakási tableta. Stopy vedou ke Colinovi Danvillovi z katedry chemie na místní univerzitě. Ten vyšetřovatelům oznámí, že mu poslední zásilka chemikálií byla odcizena. Horatio se snaží Delka připravit na fakt, že si plánuje vzít jeho sestru. Delko však odmítá na svatbu sestry přijet. V poslední chvíli se ale ukáže. Všichni tři odcházejí k obřadu. Zpovzdálí však na ně někdo míří. (TV Nova)

• Dom, v ktorom bola párty na začiatku tejto epizódy, je rovnaký dom ako v epizóde Pro Per. (Pat.Ko)
  • V tejto epizóde Leslie Odom Jr. poslednýkrát účinkoval v seriáli, stvárnil laboratórneho technika Josepha Kayla. (Pat.Ko)