V tajných službách CIA

• Česko V tajných službách (viac)
Kanada / USA, (2001–2003), 34 h 21 min (Minutáž: 45–81 min)

Rocky Carroll, Paige Turco, David Clennon, Will Patton, Daniel Benzali, Richard Speight Jr., Gil Bellows, Beau Bridges, Ronny Cox, Gloria Reuben, Gary Graham (viac)

Vzrušující pohled do nejvnitřnějšího zákulisí CIA i do globální sítě jejích spolupracovníků. Tento seriál zachycuje příběhy špionů a zkoumá morální a etické souboje, které se odrážejí v každé z postav. (oficiálny text distribútora)

mydlo

Jeden z lepších v tomhle žánru.Myslim si,že po dvou řadách skončil tak akorát,i když mě to mrzelo.Nedokážu si představit,kam by se případné další řady v tomhle světě vyvíjely. ()

anderson

Televízna séria, ktorá mala v roku 2001 vyšachovať Alias. Aj keď tento cieľ nesplnila (po dvoch sezónach ju zrušili) považujem ju za výbornú a napínavú. Zápletky sa snažia vychádzať z aktuálnej hrozby celosvetového teroristického marazmu, nie sú celkom politicky korektné ale najmä - nenudia. Z hereckého obsadenia by som jednoznačne vyzdvihol Willa Pattona (humanista Haisley) - ktorý by síce v reále nikdy v CIA pracovať nemohol (príliš mu záleží na deťoch a nevinných civilistoch), ale je veľmi cool. No a mužské oko zasa poteší fešanda Paige Turco. :-) (8.5.2005) ()

Fanucci odpad!

Viděl jsem asi jen dva díly, takže je mé hodnocení možná příliš ostré, ale přišlo mi, že více politicky korektní seriál Američané snad ani vytvořit nemůžou. Navíc jsou všichni v něm tak uhlazení, morální a zásadoví, až jsem se tomu musel smát. Tento seriál je podle mne naprostá hovadina, ale jak koukam, většině z vás se líbí. ()

X_B_D

Jeden z těch lepších seriálů. Sice končil po dvou sezónách, ale alespoň dal dohromady jeden manželský pár - Jason O'Mara a Paige Turco :) ()

Jarsey

První řadu jsem neviděla, ale i tak je seriál docela pěknou sondou do toho, jak "asi" funguje americká tajná služba, kam až dokáže zajít. ()