Jack dá Palmerovi mobil, na ktorý zavolá Drazen. Keď Palmer povie, že Drazen vie, že jeho požiadavky sú nesplniteľné, Jack odhodí mobil, ktorý o sekundu na to exploduje. Jack navrhne oznámiť, že Palmer zahynul pri výbuchu, aby získal výhodu. (Disney+)

SOLOM.

Někdo zemře, jiný se prozradí, že je onen zrádce č. 2, další předstírá smrt, ale hlavní je, že to mělo celkem spád, emoce a divák se u toho nenudí. Přesně tahle tato série začala a tak i končí. Škoda těch dílů, které byli celkem o ničem a zbytečně jen natahovali děj. Nicméně si říkám, že Jackova dcera Kim je sice blbá blondýna (ale pěkná), nicméně má už po několikáté z prdele kliku a její jediné štěstí je, že většina těch únosců jsou totální tupci a slepci. Ale co už. Můžeme se těšit na finální smršť a velkolepé finále – tedy doufám v to. ()

Dienzenhofer

Upřímně na Nině mi nehrálo už něco od začátku, jen to že ve druhé epizodě je označena za zrádce a z nějakého podivného důvodu je zproštěna tohoto obvinění. Nevím jestli jsem úplně očekával, že přímo ona je zrádce, ale rozhodně mě to několikrát napadlo. Jen to jméno Nina zní že pochází z Evropy. ()