Martha se se svým novým společníkem Perrym Whitem vrací na farmu. Lois v tom vidí příležitost napsat článek o napadení Země mimozemšťany. Když ukáže Perrymu podklady, odhalí, že Perry na tom samém pracuje také. Do systémů Strážní věže se nabourá Red Queen. Tess se stane vězněm ve vlastním domě. Věznitel si myslí, že Tess je Red Queen a má knihu Raovu. Tess neví, o čem mluví. Aby věznitel přitvrdil, přivede Olivera a střelí ho do nohy. (Varan)

MasterD

Kdo bude "Red Queen", kdo to jen bude? Tak jsem se těšil. U jejího odhalení jsem jen vybuchl smíchy. Really? Smallville má ‘new low’ a to už ta devátá řada občas vypadala na pět hvězdiček. Zdá se že Martha Kent získala ve Washingtonu superschopnosti, protože ničeho takového by vůbec na žádné úrovni nebyla nikdy schopna (podle toho, jak byla vyobrazována do šesté série). Ale jen to není důvodem pro mé dvě hvězdičky této epizodě. Celý příběh je inconsistent, zejména příběh Chloe (s Clarkem a Wachtower) a taky Lois. Navíc ta scéna se záchranou Perryho byla taky jen k smíchu, příliš laciná. ()