Doogie Howser, M.D.

Komédia / Dráma / Rodinný
USA, (1989–1993), 48 h 30 min (Minutáž: 30 min)

Hudba:

Mike Post

Neil Patrick Harris, Max Casella, Belinda Montgomery, Lawrence Pressman, Kathryn Layng, James Sikking, Kathy Christopherson, Mitchell Anderson (viac)

jasiska

Woow, kebyže mám 16, tak som zamilovaná :-) My heart is filled with sorrow I miss my little fawn; What Romeo felt for Juliet and Madonna felt for Sean is nothing like the torment I suffer all night long, the tragedy of our love would make a Springsteen song. Your raven hair, your emerald eyes, your ruby lips, your perfect thighs, baby, oh baby, I miss you so; without you it's like Larry and Curly without Moe. ()

BMAJTZ

Tak tenhle seriál jsem videl na polské televizi někdy kolem roku 95. Šlo tam o geniální dítě které vystudovalo medicínu a pracoval v nemocnici. Zajímavý námět to určitě byl zvláště potom problémy konfrontace genia s touhou byt normalni dite. Už si z toho moc nepamatuju ale tehdá jsem se u toho báječně bavil a koukal jsem na každý díl. Mám takové neblahé tušení že tohle nikdy na české televizi nebude. ()

anderson

O tom, že "Barney" bol legendou už vo svojich začiatkoch svedčí aj táto séria, ktorú som kedysi sledoval na ORF a je mi záhadou prečo sa nikdy neobjavila na obrazovkách niektorej z českých alebo slovenských TV. N. P. HARRIS ako 15-ročný génius, ktorý po skončení medicíny rieši nielen medicínske prípady. Najbližšie to má asi k THE WONDER YEARS. (24.12.2008) ()

Zaynab

Pokud přežijete úvodní znělku, která se snaží doslova vypípat mozek z hlavy, čeká vás Neil Patrick Harris, který opravdu dokáže zahrát snad úplně všechno. Seriál jako takový je poměrně nápaditý, geniální dítě, které už v 16 letech pracuje jako lékař, ale musí se vyrovnávat zároveň s vlastním dospíváním. Takže kombinace dvou receptů na zaručený seriálový trhák, nadstandardní hrdina a lékařské prostředí. Samozřejmě, je to staré, nemoderní, pokládá otázky, které dnešní děti asi nezajímají, ale něco do sebe to má. Škoda, že se to u nás asi nikdy na obrazovce neobjeví. Bylo by docela zajímavé srovnávat Doogieho a Barneyho, šarm nechybí ani jednomu. ()